• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
250
Ja sam dobio odluku 08.06.za pomoć zbog korone za mliječne krave ali para nema, ima li tko informaciju kad će biti isplata.
 

tale

Član
Tu od
13 Lip 2018
Poruka
57
Za koronu dobivaju tovljenici i vocari 0.5 do 5 ha, za drugo ne znam

Imam vocnjak od 5.16 ha.
Mora da se svemir sali sa mnom.

Dal se to trebalo sto javljat? Kak je to islo?
 

Dragec1983

Novi član
Tu od
5 Lip 2017
Poruka
2
Ništa na kubik. 🤣
Mora da su podijelili za kobaje i pivu. Ipak su izbori pa moraju malo narod počastiti.
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
726
Častili su 4 godine, nadam se da će opet. Samo da nekom koalicijskom ne daju ministarstvo poljoprivrede
 

paskual

Novi član
Tu od
8 Lip 2019
Poruka
9
nisam neki expert ali u agronetu sam našao sto se tice corone samo zahtjeve za junice i secernu repu tako da osnovni proizvođači nece dobit nista. osim ovih nekoliko kuglica sladoleda sto su isplatili 30.06.2020.
 

lojza

Član
Tu od
12 Ruj 2009
Poruka
69
Meni gadovi iz APPRRR-a odobrili 0,00 kn za ekološku proizvodnju za 2019., unatoč svim prijavama, nadzorima eko-proizvodnje i eko-potvrdnici. Na upit zašto-kažu da sam za 2015, dobio 7600 kn za eko proizvodnju i 8000 kn za prijelaz na eko-proizvodnju-što je laž i sad mi za 8000 kn umanjuju iznos od 8900 kn koji bih trebao dobiti. I sad mi đubrad više ne odgovaraju na emailove! Komu da se žalim? Jel imao netko slično iskustvo?
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
407
Strašno čudno. Kada si prvi put ušao u ekološku proizvodnju? Pa ako si dobio nekakve novce u tim godinama u kojima tvrde pa mora postojati nekakav dokaz o uplati ne može netko samo reći dobio si a sad ispada da nisi trebao i nešto slično
 

lojza

Član
Tu od
12 Ruj 2009
Poruka
69
u ekološku proizvodnju sam ušao 2009. ali sam imao prekid 2016-2018 jer sam otišao u inozemstvo pa sam za 2015 morao 7500 kn vratiti (i vratio sam ih!). Od Min. polj. sam dobio email u kojem piše koje sam uplate dobio od APPRRR-a. I nema tih famoznih 8000 kn za koje mi sad umanjuju poticaj za 2019. Međutim, oni (Min. polj.) prebacuju lopticu na APPRRR i kažu da to trebam s njima rješiti. A oni mi ne odgovaraju pa sam u pat-poziciji.. Možda neka polj. inspekcija? Teško se bosti sa rogatima!
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
407
Moraš dobiti na telefon nekoga s kim se to sve može objasniti i istražiti , ne vrijedi slati mailove. I na telefon se teško javljaju ali treba biti uporan
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh