• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

srećka

Član
Tu od
24 Velj 2019
Poruka
78
Nama isto nije isplaćeno .Ali razlog je pogreška u agenciji tako da su nam rekli da možemo očekivati isplatu .Nije naša greška. Morate pitati zašto nije isplaćeno .Npr. naša agencija nije poslala u Zgb. da smo predali na vrijeme nalaze koproloških pretraga prije 31.12.2019.Zato nam je u agronetu pisalo za isplatu 0,00 kn.
 

max23

Član
Tu od
22 Stu 2017
Poruka
83
Imam par pitanja ako može...
1.jesu li svima brisana prava u agreonetu odnosno da trenutačno nema iznosa?
2.Da li ste u agronet pod kategoriju KNT dobili izvještaje o kontoli o utvrđenim neuslađenostima ako su ih našli?
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Možda i ne!
Zašto bi bilo? Bude u novembru kao svake godine.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Nihad1981

Novi član
Tu od
3 Ruj 2020
Poruka
1
Postovanje,

Post bzelim iz Njemacke da uvezem traktor,da li imam pravo kao orivatno lice na neki poticaj, dal neko moze podjeliti iskustvo o tom.?!?
Hvala lijepo
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Ovi koji nisu dobili za koronu, to ide u listopadu...
a avans vjer poslije toga..
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,842
Na R1 kupuješ ako si u sustavu PDVa radi pravdanja troškova,prebijanja PDVa,itd...a na R1 može kupiti i susjeda od sestričnine babe ako posjeduje OIB onoga na koga glasi račun...ali to je ako se ne varam nezakonito.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,842
A jel možeš biti u sustavu poreza na dobit a da nisi u PDVu s obzirom da "dobitaš" postaješ ako imaš primitak veći od 3 milijuna kuna,il ako si u prethodnom razdoblju ostvario više od 400 tisuća kn,il imaš dugotrajnu imovinu veću od 2 milijuna,ili više od 15 radnika?
 
Tu od
10 Sij 2020
Poruka
91
Krivo sam napisao. Dohodak sam mislio. Jer se porez na dohodak ne mora plaćati paušalno, već po vođenju knjiga, onda se samo plaća na razliku između primitaka i rashoda, a rashodi se moraju dokazati R1 računom.
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
243
Jel ima tko informaciju kad će ići isplata pomoći primarnim proizvođačima, rekli su u 10 mj.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh