• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

atomizer2

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
39
Pitanje: da li je netko dobio potporu za primarnu proizvodnju u voćarstvo zbog korona krize?
Objavljeno je 27.studenog 2020. na stranicama agencije za plaćanje
 

jacko

Član
Tu od
4 Ruj 2014
Poruka
95
Tak se i meni čini, nešto su oni tu raspolovili...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
Pa u predujmu smo dobili puno više nego inače. Tako da sad i nije ostalo nešto puno za isplatu. Iako to se kod nas nikad ne zna...
 

frchlopeer

Član
Tu od
18 Ožu 2019
Poruka
86
Sjelo je..

Ako želite provjeriti količinu goriva nazovete 01 6128 877 te ako imate još uvijek staru karticu birate broj 1,
a ako imate novu ePI- elektroničku poljoprivrednu iskaznicu birate broj 3.
I nakon toga se upise broj kartice..
Ajde ako je netko aktivirao ovu novu karticu neka se pohvali kako je to uspio...ja jesam elektronički pismen, ali meni ova aktivacija djeluje kao kvantna fizika. Na mopbu ne možeš aktivirati, a moraš imati kameru na uređaju??? Pa što će ljudi koji nemaju pojma o računalima ili su elektronički nepismeni???
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Ja sam kupio čitač kao šta je navedeno u prirucniku.
I onda preko kompjutera.
Bez problema.
Preko mobitela neznam baš.
I jos jedna napomena, zapišite si odmah sve pin i puk lozinke koje ste stavili.
Ja sam to aktivirao pred 2 mjeseca i kad sam se htio prijavit u agronet preko nje... kake.
Lako je kad imas svoje lozinke koje uvijek iste stavljas, tu je 6 znamenki za pin i 10 za puk.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,680
Nisam dobio novu, iskaznicu jel šalju poštom?

Ne...moras ici u agenciju podnest zahtjev, biljega nesta platiti..onda kartica ide u izradu, kad je gotova zovu i onda moras ici kod njih aktivirati.
Pinova i pukova ko sim kartica od moba.
Glede goriva..30.12.sam isao s tom novom karticom, provukao i iscitao stanje.
Kartica cim se aktivira stara prestaje vrijediti nakon 30dana.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh