• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

boskobuha25

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
154
Za one koji se još muče kako aktivirati novu e kartice preko računala potreban vam je čitač pametnih kartica ako ga već nemate ugrađenog za početak odete vamo skinete paket za vaš operativni sustav spremite na računalo zatim otvorite skinuti program ubacite karticu u čitač te odete na aktivaciju u prvu kučicu upisujete kod koji ste dobili s karticom u ostale unosite svoj zamišljeni pin i puk samo pazite da pratite dolje navedene upute morate paziti na min i max duljinu lozinke te da se točno podudaraju kod provjere istog ako ste dobro sve ispunili pokazati će vam se zelena kvačica kada ste sve ispunili i pokazane su vam sve zelene kvačice stisnite u redu i kartica je aktivirana ... za ulaz u agronet koristite svoj pin koji ste si postavili .Prosto kao grah
 
Posljednje uređivanje:

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
247
Na agronetu se pojavile odluke za 2019. godinu sa datumom 31.12.2020.....tko nije zadovoljan ima još par dana za pisati žalbu.
 

marinko02

Novi član
Tu od
21 Kol 2018
Poruka
7
Pozz.. Evo danas gledo u arkod i vidim da su mi ponovno ucrtavali parcele, bezveze ništa se ne poklapa.. (To je valjda nešto automatski zbog ovog monitoringa) Jel i kod vas tako?
 
Posljednje uređivanje:

Danci001

Aktivni član
Tu od
1 Lip 2016
Poruka
112
Kažu mi gospoda iz agencije... da je predviđena uplata prve rate izravnih potpora ovaj tjedan. Eh sad ćemo vidjet jel ću održat obečanje.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,332
To obično rade u 3. mjesecu kod nas, prijenos prava jel, a koliko znam mladi dobivaju iz nacionalne rezerve za prvih 25 ha. Ne znam kako je za ove iznad 40 godina koji otvaraju.
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
722
Novi opg dobiva svakako prava. Naknadno moze upisati mladi i potpomognuta podrucja. Na drzavnu zemlju se isto dobiva iz rezerve
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh