• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Keko12345

Novi član
Tu od
3 Ožu 2021
Poruka
6
Čim si označio poticaj za mlade ako jesi, trebao bi biti na popisu na predavanje i dobiti poziv ujesen od tete iz savjetodavne, ja sam isto isao u 10.dns sam zvao i rekli su da sam označen za mlade

Čim si označio poticaj za mlade ako jesi, trebao bi biti na popisu na predavanje i dobiti poziv ujesen od tete iz savjetodavne, ja sam isto isao u 10.mj.
Označen sam za mlade dns sam zvao a na predavanje me nitko nije zval
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,138
Rješavaj si sam ostat ćeš još bez poticaja.
Briga njih trude se na sve načine da uzmu poticaj.
 

Đeni

Član
Tu od
10 Lip 2019
Poruka
87
svaki dan se ide na predavanja ili sveukupno tj dana , pitam za kćer , ona će ove god bit mladi poljoprivrednik i ispit se polaže?
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,138
Ma 5 dana gubljenje vremena.
Manje više niko ni ne sluša.
Ja nisam mogao pa je tata mjesto mene bio.
A ja dobio cirkus.
 

Sremac1

Aktivni član
Tu od
13 Stu 2017
Poruka
291
Ne znam kako ste vi prošli sa ovom 1.ratom u odnosu na predujam? Ja sam duplo manje sada dobio u odnosu na predujam. Da li ste i vi tako ili?
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Ne znam kako ste vi prošli sa ovom 1.ratom u odnosu na predujam? Ja sam duplo manje sada dobio u odnosu na predujam. Da li ste i vi tako ili?
Normalno, kad je predujam bio 50%veći od pedlani. Koliko ti je ukupno po ha?
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,334
Meni je sjelo sve, 2885 kn/ha, kolega ima teže uvjete gospodarenja, njemu čak 3100 kn/ha. Tata dobiva izvještaj papirom, uvjek se nekud zametne pa ne znam točno, ali ove godine više je dobio nego lanjske koliko sam popratio. Njemu je iznos manji jer nema ni za mlade, a i ima više od 25 ha. Teta na predavanju nam je rekla cca 400 kn/ha za mlade, a sjelo je oko 600.
 

Sremac1

Aktivni član
Tu od
13 Stu 2017
Poruka
291
Upravo sam saznao da mi nisu pri upisu za poticaje stavili kvačicu za proizvodno vezanu potporu za povrće. Da li ima kakvog spasa , žalbe?
 

Jojo

Član
Tu od
2 Lip 2020
Poruka
32
Upravo sam saznao da mi nisu pri upisu za poticaje stavili kvačicu za proizvodno vezanu potporu za povrće. Da li ima kakvog spasa , žalbe?
Nažalost mislim da nemreš ništa. Imal sličnu situaciju, još tolušiču pisal i ništa nemru. Omotnica je podijeljena prema zahtjevima i to ti je to.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh