• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

TATJANA92

Novi član
Tu od
14 Svi 2021
Poruka
9
Tako ni meni. I prosle godine mi je tako bilo, tek na kraju su mi uplatili. A valjda ce biti.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,840
Posljednje uređivanje:

MakisaKZZ

Član
Tu od
22 Tra 2021
Poruka
59
Jesam.Hvala

Tako ni meni. I prosle godine mi je tako bilo, tek na kraju su mi uplatili. A valjda ce biti.
Kad si dobila prosle godine?
Na novce mislim.:) za mladu poljoprivrednicu.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

TATJANA92

Novi član
Tu od
14 Svi 2021
Poruka
9
Jesam.Hvala


Kad si dobila prosle godine?
Na novce mislim.:) za mladu poljoprivrednicu.
Ja mislim u petom mjesecu. Zvala sam juce agenciju, kada su sve provjerili, zvali su me da kazu da je sve ok i da ce biti do kraja 6. mjeseca. U agronetu mi i sada stoji 0,00kn u odlukama za mlade, ali eto sad sam nekako mirnija.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ovo konstantno nestrpljivo isčekivanje sigurno nebu ubrzalo isplate, ali ima negativan utjecaj na vaše zdravlje. U jedno trenutku, kad sam se noću budil zbog određenih problema i nisam mogel spati bez tableta, shvatil sam da se ne vrijedi sekirati zbog onog na kaj nemam utjecaj. Počel sam se toga pridržavati i više nisam trebal tablete za spavanje.
Pokušajte biti sretni. ;) Ne treba za sreću puno, treba samo uskladiti želje s mogućnostima. 🥰
Možete ovo shvatiti kao pametovanje, a možete i kao dobronamjeran savjet. Ovisi o toma želite li da vas to moje laprdanje barem malo usreći ili još više unesreći.
 

tale

Član
Tu od
13 Lip 2018
Poruka
57
Bok.

Jel zna netko kolko je poticaj po Ha, za livadu u ekoloskoj proizvodnji?
Mogu li imati livadu ako nemam zivotinja?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh