• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

jossip

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
886
Imam šljivik, sađene bistrice (samonikle, ne iz rasadnika) ali samostalno ne kroz sustav pa me zanima da li i na takav voćnjak može ići poticaj ako bi otvorio opg itd.
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
724
Može. Kada otvaraš opg gleda se postojece stanje. Nakon toga ako sadiš moraš kupiti u rasadniku
 

jossip

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
886
Da, zato i pitam, jer svi sada voćke iz rasadnika ako misle dobivati poticaj. Nešto sam čitao da se ne treba ni imati opg već se može biti upisan u registar poljoprivrednika?
Koji je poticaj po hektaru voćnjaka, imam i nešto jabuka, oraha, par trešanja ali većinom će biti šljive na tom hektaru.
 

tale

Član
Tu od
13 Lip 2018
Poruka
57
Cca 2000 kn za konvencijalnu.
i cca 10000 kn za ekolosku.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

jossip

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
886
Da li ima neki zakon ili pravilnik gdje piše kakav bi trebao biti ekološki odnosno konvencionalni voćnjak?
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
A koji dio onda nije jasan,ako ne bude do 30.6.onda isputujte jel bilo ili nije i jel bude i zovite agenciju.
 

MakisaKZZ

Član
Tu od
22 Tra 2021
Poruka
60
A koji dio onda nije jasan,ako ne bude do 30.6.onda isputujte jel bilo ili nije i jel bude i zovite agenciju.
Nije jasan taj dio sta je prosle godine bar meni to bilo u 2 i 5 mjesecu.A poznavajuci nase drzavne sluzbenike cisto lako da su nesto zametnuli.A poslije 30.06 pisi kuci propalo_Ovakvim stvarima ovaj forum i sluzi tako da ako nemas kakvu korisnu informaciju......
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
A more biti da su nekaj zametnuli ili im je opalo ispod stola. Ne znam kaj ti točno forum tu pomaže al ak ti tak veliš,onda nek tak bude. Nazovi tam i pitaj ak misliš da to pomaže,ak je u sistemu sve ok onda čekaj 30.6.
 

jakov02

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2016
Poruka
112
Meni fali samo za eko, oko 10 posto, i to mi nije sjelo. Ljudima koje znam da imaju eko, nekome je odmah sjelo sve , a nekome isto fali i nije im još sjela ta razlika. Pitanje je i hoće li.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh