• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
527
Pozdrav sima, novi sma ovdje pa se baš i nesnalazim najbolje...

Da se prijavim na forum, ponukala me jedna "bizarna" situacija...imam jedno pitanje za članove foruma, možda netko ima sličnih problema pa mi može pomoći sa svojim iskustvom...

Mislim da je pitanje baš za ovu temu...ako nije neka mi članovi oproste...neiskustvo...
tijekom veljače 2021. podnio sam zahtijev za Mjeru 6. Potpora proizvođačima krumpira zbog otežanih uvjeta uzrokovanih pandemijom, uvjet je bio da sam u periodu 01.09.2020-31.012.2020. stavio na tržište najmanje 40t/2ha....sve je na vrijeme poslano, isporučio sam 112t krumpira..računi za sve, plačen PDV....da bi krajem lipnja dobio obavijest da neudovoljavam uvjetima natječaja...zovem agenciju "na desetke brojeva telefona" i uspijem dobit gospodina koji mi otprilike kaže " pričekajte malo...bla, bla ...aha našli smo vaš spis , aha da krivo je kolegica zbrojila vaše račune..najbolje pošaljite žalbu" ..naravno da sam uložio žalbu , prošlo je gotovo 6 mjeseci..niko ništa..ponovo zove hrpu brojeva i kažu mi da je baš tih dana sve proslijeđeno u Ministarstvo poljoprivrede...početkom prosinca opet zovem hrpu brojeva i uspijem dobiti obrazloženje da je rok za "odgovor" 60 dana....jel mi netko može iz osobnog iskustva odgovorit, jel to uobičajena praksa, jesam li ja iznimka...šta uopće rade ti ljudi koji sjede u raznim agencijama?
Još jednom pozdrav svima, isprika na ovako dugom pitanju i hvala na bilo kakvom odgovoru..
E i mi bi svi voljeli znati sto svi oni rade....
 

Zami

Novi član
Tu od
11 Svi 2021
Poruka
12
Da li neko mozda zna da li ce biti onda jos isplata za covid mjeru ili je to to sto smo dobili?
 

srećka

Član
Tu od
24 Velj 2019
Poruka
78
Danas sam zvala u agenciju za covid potporu (mi smo predali za ovčarstvo).Tko je dobio dobio je 😐.Mi ostali ćemo dobiti obrazloženje tj.odluku zašto nismo.Eto toliko da je za sve .....
 

bilogorec

Član
Tu od
25 Sij 2018
Poruka
80
Baš me zanima što što će biti u obrazloženju, bit cemo valjda preveliki sa 60 ovaca 🤣
Jeste ispunili uvjete iz Pravilnika? Jeste imali evidentirano 0,8 janjadi u datumima, određenim pravilnikom?
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,137
Jel još tko dobio manje plave.
Od par ljudi već da su smanjili količine meni su 500 litara manje dali.
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,137
Dobio si manje ako radis manje zemlje ili imas manje stoke.
Ja sam smanjil stoku i naravno da su mi smanjili gorivo i nemam se kaj buniti.
Nisam niš smanjio a ni kolega.
500 litara je puno.
Cirkus je ovo i onda mi je falilo a sad će mi 700 faliti.
Što je najbolje njemu a 4500 na 2500 danas gledao i nemam rječi.
Na crpki su rekli da se dosta ljudi žali da su smanjili
 

Houdini

Član
Tu od
4 Sij 2022
Poruka
71
Isti vrag, od potresa do danas sve isto. Moje imanje i dalje crvene boje..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
243
Bliži se kraj mjeseca a ministrica još ne objavljuje datum kad bi trebala krenuti isplata, imali tko kakvu informaciju?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh