• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Mareleona

Aktivni član
Tu od
4 Lip 2018
Poruka
111
Pooolako,rano je još...nisu ni gablec obavili. Uz svu modernu tehnologiju za plaćanje,jedino muktašima treba cijeli dan za uplatu. Obično ljudi vide uplatu nakon max 2 h
Svaka vam je riječ na mjestu
 

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
244
Ja bi te poticaje ukinula,al' ozbiljno. Nek budu realne cijene i plaćanje max tjedan dana. A ne da mi kupca zovemo tri puta,da plati tele koje je uzeo prije mjesec dana. Jedno tele. Jel to nije sramotno?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Maro08

Član
Tu od
14 Ožu 2019
Poruka
58
Ja bi te poticaje ukinula,al' ozbiljno. Nek budu realne cijene i plaćanje max tjedan dana. A ne da mi kupca zovemo tri puta,da plati tele koje je uzeo prije mjesec dana. Jedno tele. Jel to

Ja bi te poticaje ukinula,al' ozbiljno. Nek budu realne cijene i plaćanje max tjedan dana. A ne da mi kupca zovemo tri puta,da plati tele koje je uzeo prije mjesec dana. Jedno tele. Jel to nije sramotno?
Pa zasto dajete robu bez novaca?? Kakve to veze ima s ukidanjem poticaja. Bavim se prodajom teladi vec godinama i nikada nista nisam prodao bez da mi se odmah plati.
 

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
244
Pa zasto dajete robu bez novaca?? Kakve to veze ima s ukidanjem poticaja. Bavim se prodajom teladi vec godinama i nikada nista nisam prodao bez da mi se odmah plati.
Onda ne živimo u istom svemiru.
 

Maro08

Član
Tu od
14 Ožu 2019
Poruka
58
Ja nemam nista od toga da sad tu lazem. Ne znam gdje vi zivite, ali kod nas se telad prodaje odlicno i svi sve uvijek prodaju, samo ako roba valja.
I opet pitam, kakve to veze ima s poticajem??!
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
182
Ja nemam nista od toga da sad tu lazem. Ne znam gdje vi zivite, ali kod nas se telad prodaje odlicno i svi sve uvijek prodaju, samo ako roba valja.
I opet pitam, kakve to veze ima s poticajem??!
Prijatelju nije tema tele ako ti poticaj netreba nemoj prijavljivat poticaj a ako ti cijena teladi paše super za tebe jer cijena teladi ne prati cijenu troškova ako misliš da sam u krivu uzmi papir i olovku
 

Maro08

Član
Tu od
14 Ožu 2019
Poruka
58
Gospođa je napisala da treba ukinuti poticaje. Ja je pitam kakve veze ima isplata poticaja s tim sto ona 1 tele prodaje bez novaca. Dapace, smatram da nema poticaja, vrlo malo ljudi bi se bavilo poljoprivredom i nebi bilo isplativo. Ocito onda oni nesto krivo rade.
 

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
Što oni uopce jos imaju isplatiti,,,ja vise pojma nemam,,,zeleno i osnovno je uplaćeno,,,sto jos?
 

Takko1

Novi član
Tu od
3 Svi 2022
Poruka
5
Mi nismo još dobili poticaje za lipicance,zvali ih i rekli su nam da će do 30.06 biti što mora biti🤷
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
250
Nismo dobili sve ni za krave ,proteinske usjeve uopće ništa. Ja sam isto danas zvao i kažu do 30.06.A ministrica je negdje komentirala da će proteinski biti isplaćeni u 5mj.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
182
Gospođa je napisala da treba ukinuti poticaje. Ja je pitam kakve veze ima isplata poticaja s tim sto ona 1 tele prodaje bez novaca. Dapace, smatram da nema poticaja, vrlo malo ljudi bi se bavilo poljoprivredom i nebi bilo isplativo. Ocito onda oni nesto krivo rade.
U pravu si da nema poticaja nebi bilo seljaka samo mega firme a stanje u poljoprivredi je takvo da ja uz svoju zemlju i stoku idem u njemacku radit da bi prezivio mislim da ce ova situacija pokazat da ce nas svake godine biti sve manje. U mojem selu je bilo oko 100 mljekara a sad nas je deset i to je pitanje do kad cemo moci radit, situacija je kriticna.

Nismo dobili sve ni za krave ,proteinske usjeve uopće ništa. Ja sam isto danas zvao i kažu do 30.06.A ministrica je negdje komentirala da će proteinski biti isplaćeni u 5mj.
Nije bilo do kraja za mlijecne krave, krave u proizvodnji mlijeka, tovna junad, preraspodijeljeno plačanje, proteinski usjevi, osnovno hr i zeleno hr
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh