• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,562
Gle repromaterijal uzimam za sve na pdv. A kad grozde prodajem fino sam jel placas pdv na ovaj opg koji je u pdvu. A ova 2 normalno nista. Jos mi zena i radi pa neplacam ni doprinose. Uglavnom vec 11-12 godina savrseno funkcionira to sve
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,331
To je bilo prije dvije tri godine, da nositelji neće moći više biti na istoj adresi i ta neka veza supružnici i to, ali ne znam kako je to ostalo sa onima koji su imali to i prije. Kod nas u agenciji nisu više htjeli tako raditi na novo.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,562
Vjerojatno su zadrzana prava. Stara ima opg jedno 18 god min caca 16 a zena kak se usrecla i udala se za mene taman nekih 11 god. Taman mi dobro dosla,jer sam dobio rjesenje za mirovinu pa mi rekli il zamzrnit penziju il gas opg. I fino prebacio na nju. Eto ima jedno 8-9 god daj dosla neka kontrola na adresu i staj najzanimljivije ne zivim na toj adresi nego sam samo prijavit. I napravli neki zapisnik i toj to.
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
240
Jel ima još da nekome ne štima uplata za stajski gnoj,ja sam prijavio 18 ha.i dobio 10000kn a trebao 28000.
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
240
Pisao sam meil pa mi odgovorili da je bilo 21.06.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
467
Danas sam zvao agenciju, kažu da danas i sutra odobravaju proizvodno vezane potpore
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
467
Još tri dana nade, ako ništa ne uplate iduća tri dana,piši propalo
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Zami

Novi član
Tu od
11 Svi 2021
Poruka
12
Ja jos cekam ostatak za rasplodne krmace pa nema nista. Zvala jučer u agenciju i rekli su da idu odobrenja i da će isplate ići drugi tjedan.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
240
Meni su odgovorili iz ministarstva da je za stajski gnoj bilo 21.06.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
240
Pa stvarno se više nezna tko pije a tko plaća, tamo radi osoblje sa 3 razreda osnovne😡
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,339
@Slavonac1
Nemoj, molim te, citirati prethodne poruke. Umjesto toga samo ispod zadnje poruke napiši svoju poruku-odgovor i pritisni "Odgovorite"
 

vigor

Novi član
Tu od
19 Svi 2017
Poruka
26
Ljudi, jel tko pokušao što shvatiti iz novog Strateškog plana ZPP, tko se tu što može snaći. Uglavnom zeleno plaćanje ukinuto, a eko sheme pitanje što će tko moći dobiti. Smanjena omotnica. Hoće li to u primjenu od 1.1.2023. Ima li kakvih informacija? Sad će opet novi izračuni, a po kojim formulama i kako toga nema na javnim konzultacijama. Kriju to kao i prethodnih godina Glavno da su ispisali 800 stranica da mogu kažnjavati, jer dragi Bog se ne bi snašal u ovome.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh