• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Ja sam na vodi ili neki sok + hrpa tableta za srce, kartat sam prestao kad sam čuo da se pola sela karta a oni što neznaju kartat vježbaju sex Jogu, pa reko ajde da i ja zaboravim kartat😂😂😂Ma ja nisam ništa još niti pipnuo to što uplačeno. Sve sam financirao iz stare koruze iz koša, čuvao koruzu do polovice 9 mjeseca, koruzu prodao leptirice poklonio😂🙊. Inače bi vraga kupio od poticaja ili ovog jeftinog mljeka što Vindija plača, ovako kupio i Ureu 675 Hrk Petnajstica 680 Hrk i to sam jedva našao. Prešao cijelu Podravinu niko nema ako i bilo, premale količine. Sreča bila što ova moja luta po akcijama pa kupio Petnajsticu u BJ a Urea u KC. Pa prije sam napisao da je bilo hebicida i sjemenske koruze da bih i to kupio. Sreča da sam uspio sve izorati prije ove kišurine.

Nova info iz agencije. Prvo se javio neki gospodin koji je na moje pitanje gdje je zapelo poklopio slušalicu, a odmah nakon drugog poziva javio se uljudan gospodin koji je rekao da je oko 1000 OPG-ova u administrativnoj kontroli te da će isplate biti kroz mjesec dana iliti do kraja godine. Lijepo se pozdravio i rekao nek se držim :cry::cry: Možda bude pod bor ili će donijeti uskrsni zeko. 😁

Pak je to prekrasno 😡🤬

Znači trinajsta plača ali u Eurima🤔 + bolovanje + božičnica, nečeš morati ništa raditi cjelu godinu bit češ pun eura da ni sam nečeš znati kud toliko love od poticaja potrošiti😂😂

I što reći na to...
Nema para, isparilo..

Ma imaju oni para, samo pitanje da netko od njih nije posjetio kockarnicu ili koju kladionicu, možda malo krivo ulaganje u kripto valutu ( bit koint) e tada isparile tuđe pare🤑

Zvao danas.. isto prebacuju sa telefona na telefon, kažu neka provjera kao, zovite sutra.
Šta reći..ovu godinu još nisu ništa uplatili..500 kuna dobio za gnojivo što sam slao račune.
Interesira me da li svima prilikom podnošenja zahtjeva u proljeće u zahtjevu označe križićem tov junadi??? Na upit zašto to označuju jer ja ne tovim junad, odgovara mi referentica da oni to svima označuju tako??? Ima li tko isti slučaj ili nešto muljaju sa tim ili stvarno to svima tako u zahtjevu???

I kod mene je označeno a isto nemam tov junadi,avans sam uredno dobio

Tu lud zbunjenoga. Kako može reči nazovite sutra? Kaj se bu to sutra desilo, a da oni to ne znaju danas? Vele nazovite sutra samo iz razloga kaj sutra on/ona ne bude dizal slušalicu već bu to prepustil nekom neiskusnijem, a taj opet neće imati odgovor.

Ne kužim kako oni smiju upisivati u zahtjeve, odnosno označiti da tovim junad, a ne tovim. S tim da im još to napomenem. To meni nisu čista posla..iz kojeg razliga to rade?.

I kod mene je označeno a isto nemam tov junadi,avans sam uredno dobio
Ne kužim kako oni smiju upisivati u zahtjeve, odnosno označiti da tovim junad, a ne tovim. S tim da im još to napomenem. To meni nisu čista posla..iz kojeg razliga to rade?.

Zvao danas.. isto prebacuju sa telefona na telefon, kažu neka provjera kao, zovite sutra.
Šta reći..ovu godinu još nisu ništa uplatili..500 kuna dobio za gnojivo što sam slao račune.
Interesira me da li svima prilikom podnošenja zahtjeva u proljeće u zahtjevu označe križićem tov junadi??? Na upit zašto to označuju jer ja ne tovim junad, odgovara mi referentica da oni to svima označuju tako??? Ima li tko isti slučaj ili nešto muljaju sa tim ili stvarno to svima tako u zahtjevu???
Nema kod mene križič kružič, ne tovim niti ja junad, ali po onome što su do sada sve isplatili do sada za krave smješne cifre ja od 1.1 praznim štalu. Krave će moči gledati u zološkom vrtu ako će im biti isplativo😂. Vrlo ti jednostavno ako ne udariš šakom u stol nečeš ništa napraviti. 2016kad sam došao sa rehabilitacije ja sam im izmolio sve svece što postoje odmah su za 5 minuta znali sve. Vindijinog tehnologa slušao sam 3 puta što priča, više nisam mogao da šutim, lijepo sam mu rekao nisam vikao niti psvovao, čuj kolega ja sam ti po struci Strčni Prehrambeni Radnik u Extraktivnoj Industriji i to što pričaš za to si i plačen a istina je sasvim drugačija jer sam prošao sve prehrambene tvornice i znam kako radite i muljate. Nikad se više nije pojavio. Tvoja priča u principu je ista, muljaju te, drugim riječnikom vuku te za nos. UDARI ŠAKOM U STOL DA SE VIDI TKO JE GAZDA I GDJE SU TVOJI NOVCI. Zašto ja nemogu u invalidsku braniteljsku mirovinu, fali jedan papir, liječnički e-karton od 1989 god.. pa na dalje a e-karton krenuo tek 2005 god.. Sa 18 god.. bio sam im dobar kao dragovoljac a sada te jebu, drugi put kada odem tamo neče držati noge na stolu, zaljepit ću mu noge na plafon i pokloniti još minimalno 200 dana bojišnice viška.

Tu lud zbunjenoga. Kako može reči nazovite sutra? Kaj se bu to sutra desilo, a da oni to ne znaju danas? Vele nazovite sutra samo iz razloga kaj sutra on/ona ne bude dizal slušalicu već bu to prepustil nekom neiskusnijem, a taj opet neće imati odgovor.
Naučite nema sutra, več odmah. Jer sutra će ti reči maloSutra ako kuntaš😂
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
EU Komisiji od njih se i dobivaju pare, ako prijaviš u RH to završava u zadnjoj ladici. Bio sam danas na terenu, pa da vidim dali što još uplatili. Uplata ona koja i bila 3.11 poslije toga više ništa.
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
To ona što otišla na odsluženje vojnoga roka u Remetinec😂😂😂
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,230
Ima netko ovdje da je iz Krizevaca ili okolice i da je.korisnik mjere 10, a da mora na predavanje 30 .11. Poljopricred okolis i klimatske.promjene? Moze mi se javiti u inbox?
 

Blue_Fatal1ty

Aktivni član
Tu od
7 Sij 2022
Poruka
101
Novi tjedan, ali stari iznos na računu.
Poticaju ni traga.
U agenciji rekli da je potpora odobrena i poslana na placanje. Tako stoji i to je to.
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Tada nam svima ostaje čekati vani pred vratima, možda ovaj put uplata ide kroz poštu kao i mirovine🤔😂. Ili čekati stjedan u tjrdan da u agenciji izmisle nešto novo da neisplate ništa. Tako nam svima suđeno, gdje god da dođeš moraš čekat.
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
134
Maloprije sam zvao agenciju, još smo u fazi odobravanja, ima na dosta pa da se strpimo još ovaj mjesec... Reko hvala puno, sad sve znam 😎
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Zar ne vidiš da se o našoj temi trenutno u Hrvatsko kokošincu ( saboru ) trenutno dižu noge, tko je ZA a tko spava. DONOSE I NOVI DRŽAVNI PRAZNIK ZA SELJAKA, ZVAT ĆE SE DAN PLAKANJA, jedino se nemogu usaglasiti oko datuma, pa mole malo strpljenja 🙊😇😂😂😂😂
 

T D N V

Novi član
Tu od
1 Srp 2022
Poruka
7
Maloprije sam zvao agenciju, još smo u fazi odobravanja, ima na dosta pa da se strpimo još ovaj mjesec... Reko hvala puno, sad sve znam 😎
Ako se moramo strpit i ovaj nadolazeći misec onda nećemo ni dobit ništa jer u drugom treba ić prva rata poticaja pa nebi bilo novaca za sve. Je..bu oni nas kako stignu,nedaj bože da si ti njima dužan odma panika i ovrhe.
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
134
Maloprije sam zvao agenciju, još smo u fazi odobravanja, ima na dosta pa da se strpimo još ovaj mjesec... Reko hvala puno, sad sve znam 😎
E da, prvo što su me upitali, zovete li po prvi put?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
249
Kada je plenković najavio isplatu u desetom mjesecu a onda se ministrica ispravila sa nikad ranijom isplatom od 02.11. jasno je bilo da nas čekaju zajebancije....
 

Ivo3854

Član
Tu od
5 Pro 2017
Poruka
51
Nama pak tek kontrola u najavi, bilo bi dobro da dođe 5.12, pa da djeca vide kak krampus zapravo izgleda 🤬🤬🤬
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Od toliko novca i slijepci će progledati i sada podjeli na broj poljoprivrednih gosparstva, ispada da nemaš dosta niti za wc papir. Isplata kreče kad krene. Na ovo niti ne računam, niti se nadam, i ja sam več zaboravio da 2 gidine zaredom bila suša, oni se sjetili samo 1god. AKO SE SJETE.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh