• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

Ana Marija Matej

Novi član
Tu od
26 Ožu 2022
Poruka
15
Dok nije bilo poticaja živjeli smo lakše i bolje. Sad kao dobijemo..... Zato su sela prazna..... Većina mladih odlazi u gradove ili izvan države...... Nažalost to je stvarnost.....
 

Antonio1996

Član
Tu od
19 Pro 2020
Poruka
93
Pošto sam mladi poljoprivrednik meni su poticaji trečina moga sveukupnog dohotka i živim na selu sasvim ugodno od poljoprivrede,Grad? Kakav grad meni treba da radim za nekoga drugoga .
 

Ana Marija Matej

Novi član
Tu od
26 Ožu 2022
Poruka
15
Mislim da ću se morati složiti s gospodinom prije bolje da nema poticaja. Priča je o pristojnom životu od svoga rada. Ni najmanje o tome da poticaj čini 1/3 nečijeg prihoda. Pitanje za g. Antonio 1996 da li je to što ima stekao svojim radom ..... i dugogodišnjim ulaganjem u poljoprivredu.... (bez uvrede vjerojatno prebacivanje gospodarstva i sl. Što je i dozvoljeno, a i potiče se.....
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,533
Pošto sam mladi poljoprivrednik meni su poticaji trečina moga sveukupnog dohotka i živim na selu sasvim ugodno od poljoprivrede,Grad? Kakav grad meni treba da radim za nekoga drugoga .
Tebi i ostalima nama je to istina jer su nas tak političari sredili sa konkurentnošču da naš proizvod više ne košta koliko bi trebal već jedva i da pokrije trošam proizvodnje
:poop:
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Dok nije bilo poticaja živjeli smo lakše i bolje. Sad kao dobijemo..... Zato su sela prazna..... Većina mladih odlazi u gradove ili izvan države...... Nažalost to je stvarnost.....
Jer kad ukinu poticaje i smanji se taj dohodak koji je u većini slučajeva presudan za preživjet svi će navalit na selo kopat?
 

Perko

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2020
Poruka
400
Pošto sam mladi poljoprivrednik meni su poticaji trečina moga sveukupnog dohotka i živim na selu sasvim ugodno od poljoprivrede,Grad? Kakav grad meni treba da radim za nekoga drugoga .
Vjerojatno si na bermi dobio puno love pa je uložio u poljoprivredu
 

Najnoviji postovi

Na vrh