• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JEČAM sjetva-žetva 2012.-2022

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,415
Nema se šta poznati kad siješ sa rasipačem. Po meni tu si napravio grešku nekakvu dok si drljao.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,214
Bilo bi bolje da je bolje al kad nije to me ne opravdava ali niti puno opterećuje jer nije presudno za finalni proizvod. Bit će bolje kad stigne sijačica eno neki tu kod mene su sijali sijačicom a ječam im nije ni treći dio kakav je moj,a imaju puno bolje strojeve od mene.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,532
Bilo bi bolje da je bolje al kad nije to me ne opravdava ali niti puno opterećuje jer nije presudno za finalni proizvod. Bit će bolje kad stigne sijačica eno neki tu kod mene su sijali sijačicom a ječam im nije ni treći dio kakav je moj,a imaju puno bolje strojeve od mene.

Ječam ti je tako na redove jer si vjerojatno pustio drljače do kraja .
Ja dok tako zadljavam poslije sjetve rasipačom drljače podignem da vise na lancima i nema da je žito na redove.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,214
Sad da ti kažem da znam da je to tako ne vrijedi, jer u praksi nisam pokazao, a sve zbog žurbe ja inače kad imam vremena ili radim usluge obavezno toplinger izvidam a hidauliku namjestim da ne ide ispod nekog optimuma.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Viduka, ako ti nije istočna Slavonija jako daleko i ako te zanima OLT Gama 18 redova, javi mi se u inbox.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,214
To mi je dosta daleko ja sam okolica Zadara, ali nikad ne kakva kombinacija može ispasti.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,214
Super možda bude šanse pa se i upoznamo a i trgovinu sklopimo a reci mi može li se ta oltova sijačica naštimati da sije lucernu.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Koje sredstvo preporučate protiv bolesti za ječam?
Pojavila mi se hrđa.

Planiram prskati i od korova nakon dva dana, pa me zanima s čime je bolje Slavol mješati? Sa fungicidom ili insekticidom?
 

Najnoviji postovi

Na vrh