• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

John deere 6506

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Prijatelj ima john deere 6506 i upalila mu se lampica pritiska ulja u mjenjaču. Traktor neće krenuti iz mjesta.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
To je ova u sredini.
f8293eae1d63b718dd12568bfa6fcd3c.jpg
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,533
Jedna izgorena žaruljica zavrijeđuje svoju temu, jer da je post u nekoj od već postojećih tema (ne bi bila uočljiva, lampadinica).
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ma nisam našao o tom traktoru pa sam otvarao temu iako bi bilo bolje da nisam. Mislio sam da će netko imati kakav prijedlog oko kvara i što se može poduzeti. Možda netko ima servisni priručnik iako je veća vjerojatnost da će me pogaziti auto nego da će netko to imati.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,854
Nizak pritisak ulja u mjenjacu...
Da li ima dovoljno ulja?kad je mijenjan filter i ulje?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ma nisam našao o tom traktoru pa sam otvarao temu iako bi bilo bolje da nisam. Mislio sam da će netko imati kakav prijedlog oko kvara i što se može poduzeti. Možda netko ima servisni priručnik iako je veća vjerojatnost da će me pogaziti auto nego da će netko to imati.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
to je falilo u prvom postiu:icon_thumright:

navodno su dečki preko drugog traktora , preko kardana navrtili izlazno i tako nabili pritisak da su traktor natovarili na šlepu ..reko mehaničar koji ga je došao vidjeti novom gazdi : kupuj to je mali kvar .

Traktor je s tim kvarom prodan za 3 x manje love ...


to je zapravo nebitno , više kao anegdota .
Ako nema pritiska > nema ukapčanja brzina , ja bi bio dovoljno lud da ga probam nadrukati na mjestu indikatora .
Kaj bi time dobio , ništa ..isto to bi vidio kad bi ga rastavio .

Puno važno je jel on odjednom stao , ili kakko ..ako treba pozvat popa ili nekog da istjera đavla iz njega
 

Najnoviji postovi

Na vrh