• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem Kardan sa duplim zglobom

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Kupujem kardan sa duplim zglobom za berac, ne treba biti ni cijeli kardan, moze samo glava, tj dupli zglob, znaci bez cijevi.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Imaš toga pri Ferenčaka, pa si prepravi kardan. Tak sam i sam napravil.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Davno sam samo (Walterscheid-ov) zglob platil oko 700...800kn. Kardan sam imal, od prikolice za gnoj.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Sad sam dupli zglob bez cijevi dode 1800 kn (Cerjak). Pa kaj je u tome tak skupo nemam pojma.
Sad mi je kolega nasel polovnog Walterscheida za 2500 kn, pre puno para, pa to ko da je od zlata.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Bondiolija od T80 sam jedva prodal za 1500kn...a bil je jači od ovog kardana kojega sam prepravljal ???
 

bm joja

Aktivni član
Tu od
17 Ožu 2016
Poruka
377
Probaj pogledati po okolnim selima skoro sve prikolice za sijeno iz njemacke imale su takve
kardane.Danas te prikolice stoje.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Samo kaj su ih tvoji susedi Zelinčani prodali posebno, a na prikolice za prodati su deli obične kardane :icon_rofl:
 

bm joja

Aktivni član
Tu od
17 Ožu 2016
Poruka
377
Pa kolega je Podravec tam ih valjda nisu zamjenili.
:icon_axe:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
A većina tih prikolic je ionak došla prek tvojega kraja :(giggle):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Puno sem bil po Zelinskom kraju ali nisem videl takvih kardana na ni pokraj prikolica jednog sam videl na pauku za sijeno i taj je kod mene vrti RP 12 .
 

bm joja

Aktivni član
Tu od
17 Ožu 2016
Poruka
377
Sve prikolice koje imaju pomicno rudo imaju dupli zglob.ZJ ti je napisal zakaj nisi videl takav kardan:icon_madu:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
70 i neke dam kupil Krone prikolicu sa pom rudom nije imala zglob ležaji i kardan su bili Nipon made in Japan .
 

Najnoviji postovi

Na vrh