• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kategorizacija svinja

Luka2222

Član
Tu od
18 Pro 2016
Poruka
151
Lp zanima me koji su uvjeti da se iz druge kategorije prijeđe u trecu,vezano za kategorizaciju svinja u vezi svinjske kuge
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,652
E moj @Luka2222, mislim da to ne znaju ni oni koji bi trebali znati, jer ja još nisam videl nekakvi dokument di su kategorije svrstane po uvjetima držanja. Ak kakvi dokument postoji, ja se ispričavam.
Isto bih molio ako netko je u posjedu takvog dokumenta da ga tu priloži. Unaprijed hvala.
 

Luka2222

Član
Tu od
18 Pro 2016
Poruka
151
Ja sam bio u prvoj,sad sam u drugoj,za trecu trebam imati betonirano ,zatvoreno gdje odlazem đubrivo.Sad dal treba jos nesto,neznam,zato sam pitao,mozda ima netko tko je prelazio iz druge u trecu,pa zna
 
Na vrh