• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KOLINJE - - - izrada suhog mesa, kobasica i ostalih stvari od mesa

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,622
Hvala dečki na pohvalama...al čini mi se da sam zeznul lax kare, ostal je mekan skroz. Sumnjam na crijevo da je nekakvo najlonsko. Probal bi sljedeću sezonu staviti kare samo u mrežicu. Ima ko kakvih iskustva s tim?
 

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
770
jel zna netko nekoga u okolici Zagreba, Velike Gorice i te okolice da dobro brusi nozeve? Ove koji rade kljuceve sam valjda sve obisel i to nije nikakvo brusenje. Skupi su, a jednu, eventualno 2 svinje nekak izdrze i onda su za nista, a redovito ih strajham. Naprave im pucnu da izgledaju ostri ko britva, a pucna otpadne i imas tupi niz s kojim nemam zivaca delati
Ako kvalitetno brusi cijena nije bitna.
 

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
770
pa o takvima kakav je on i govorim. U jedn ruku ja ih razmem. Od cega bi oni zivjeli kad bi se nozevi brusili da budu dugo ostri. Hehehe
Jednom mi je jedan deda u Obrezu nabrusil nozeve i to je drzalo cijelu sezonu, al sam zgubil kontakt toga decka kaj mi ih je nosil brusiti tam
 

stanky069

Član
Tu od
19 Lis 2018
Poruka
63
Ekipa,ove bih godine probao praviti nekakve čajne kobasice pa jel ima netko neki povjeren recept??? Nisam nikad pravio,ovo bi bilo prvi put.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Bliži se sezona kolinja. Trebal bi malo slatke i malo ljute slavonske crvene paprike.
Ima li netko za prodati.
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,909
73537281_695058217652056_5721292777854074880_n.jpg

ima ovoga i u Njemackoj, kupili na farmi, mesar dovezao i odradio sve do kraja, nase je da jedemo i platimo
 

stanky069

Član
Tu od
19 Lis 2018
Poruka
63
Bliži se sezona kolinja. Trebal bi malo slatke i malo ljute slavonske crvene paprike.
Ima li netko za prodati.

Ja sam kupio neki dan "Marićevu najbolju slavonsku"...1kg slatke,1kg ljute i 1kg slatke dimljene...

Čuo sam dosta dobrih komentara i pohvala ... cijena je stvarno ok ,100kn obična,120 dimljena.
Lijepa crvena boja. Sad čekamo klanje za probu.
Imas ih na fejsu,na njuškalu,čačkalu,šalju pouzećem...pakiranja su od 250gr i 500gr.
 

Prilozi

  • IMG-20191113-WA0015.jpg
    IMG-20191113-WA0015.jpg
    65.8 KB · Pregleda: 21

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
967
Kolege kakvu kazanicu oraniju uzeti za topljenje masti.
Nasao sam neke emajlirane Madjarske neznam valja li cemu to
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
967
Kod nas su naj jeftinije te Madjarske pa aluminijske i na kraju emajlirane Metalceve one su bas skupe al vele ljudi da su odlicne
 

Najnoviji postovi

Na vrh