• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KOLINJE - - - izrada suhog mesa, kobasica i ostalih stvari od mesa

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ja ovu godinu niš ne plaćam jer nemam pajceke, ali sad mi je tak nekak pusto bez kolinja, gledam da nekaj kupim bar za pac neki i sušiti, koju tablu špeka i vratinu kakvu.
 

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
770
Svinje su u bescjenje.. Ako imas i malo dobre volje potrazi po oglasnicima od nekog malog proizvodjaca, uljepsaj mu dan i kupi svinjce. Svako zivo svinjce je bolje od ovih otrova kaj se ciste zapadnoeuropske robne rezerve i skladista. Ja ti bum zaklal ak nemas koga da ti to napravi. Hahahaha Samo nemoj, s oprostenjem, kupovati ova govna po Konzumu, Plodinama, Kauflandu itd, itd..
Kaj ti je kapitalizam i tak uredjeno trziste. Oni nas sopaju sa svojim drekom jer u nama vide konkurenciju i sansu za trzistem, a mi jadnici nismo u stanju nahraniti niti 4 000 000 Hrvata. Jebena konkurencija..
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,137
Ni ja ih nisam kupio radi corone.
I ove godine bez kolinja ćemo biti.
I opet oni glumataju s mjerama do kad.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Bok drustvo,trebal bi savjet za prezvust(tlacenica)radim ga sam vec par g. no muci me sto se nakon rezanja na snite neda ogulit folija(ona crvena,neki papir)vec ostane mesa na njoj a kupovni se brez problema oguli.Uz to me jucer jedan zajeebo,nestalo te crvene folije pa stavio u onu bijelu(isto sl. papirnu)i prilikom grijanja u vodi(nadjevenih)ta se na dnu raspala,bit ce sretne macke :p .
 

stanky069

Član
Tu od
19 Lis 2018
Poruka
63
Ja ga radim u kolagenska crijeva...ne barim ih.
Samo u smjesu dodam vode od kuhanja obarina i punim u crijeva,nema potrebe za dodatnim kuhanjem.

Skužio sam da se teže guli kad odvojim previše masnoće iz smjese,kad je čistije meso.
Ono se lijepi za crijevo.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,735
Stočne vage skoro da i nema tak da moram nekako izmisliti kak da barem od prilike znam kilažu. Susjedi su do sad prodavali i računali su svi 30 %. Bitno da ne zeznem kupca a za par kila mesa nebum propao. Hvala.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,621
Stočne vage skoro da i nema tak da moram nekako izmisliti kak da barem od prilike znam kilažu. Susjedi su do sad prodavali i računali su svi 30 %. Bitno da ne zeznem kupca a za par kila mesa nebum propao. Hvala.
Pa zakaj ne prodaješ u polovicama? Ja tak radim. Isto nemam stočnu vagu, al polovicu mogu vagnuti na feder vagu. I cijenu digneš za tih 20 (ili 30) %.
Ja polovice inače prodajem po 20kn/kg, odbiješ 20% i to ti je 16kn žive vage. Niko se do sad nije bunil. I naravno, moja obrada u polovice.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,735
Zato šta je tak sad dogovoreno. Po meni bi to isto bilo najpoštenije u polovicama ali sad je gotovo.
 
Na vrh