• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Razmjena Konjiči razni sitnih cijena

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

kebir

Član
Tu od
24 Kol 2011
Poruka
339
Ima nešto konjiča na prodaju po povoljnim cijenama.Pastuhič haflinger 2 pol godine sa papirima za oko 6.000 kuniča
Pastuhič apaluza(mama arap) 2 i pol godine isto oko 6.000 kuna.mali je smeđi sa točkastim plaštom preko leđa i po sapima-nema nikakve papire.
Arapčići bez arapskih papira-pastuhič peta godina oko 6.000 kuniča i ždrebica 2 i pol godine isto oko 6.000 kuniča.
Mali pastuhič oko 1 godine za 3.000 kuniča.
Konjiči su dobri i mirni i što je najvažnije da su zdravi.
Cijene su povoljne jer je gazdi previše konja.Svi su na teritoriju ZG i sve ču ja objasniti ako nekog nešto interesira.

kebir

Član
Tu od
24 Kol 2011
Poruka
339
kontakt je na pp(mislim da bi bilo najbolje) jer konjiči nisu moji pa ako se neko ozbiljnije zainteresira dogovor se finišira na mob. Slike su mi veliki problem ali se i oko toga budem potrudio.

kebir

Član
Tu od
24 Kol 2011
Poruka
339
Ode apaluza za keš lovu.Ali ostaje da dovršimo najahivanje a ostalo če novi vlasnik.
Neki konji se mogu kupiti u trampi krave za bat,svinje itd,itd.

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Ode apaluza za keš lovu.Ali ostaje da dovršimo najahivanje a ostalo če novi vlasnik.
Neki konji se mogu kupiti u trampi krave za bat,svinje itd,itd.

za hafija bi mu mogao momentalno ponuditi prikolicu od labina ss.u cijeni su tu negdje. zvuči ironično ali zborim istinu.

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Kak sa njom prek grane.Daj neke informacije pa ga budem pital.

isto kao i sa konjem,samo malo lakše jer nije nešto posebno da bi carinari pravili probleme.ostalo možemo na pp

kebir

Član
Tu od
24 Kol 2011
Poruka
339
Haflič je otišao ravno na prikolicu.Došli ljudi sa prikolicom,vidjeli konja i papire,platili i utovarili pa otišli kuči.Mi smo lijepo mahali za njima.Ima još konja pa navalite da ne zakasnite.

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Haflič je otišao ravno na prikolicu.Došli ljudi sa prikolicom,vidjeli konja i papire,platili i utovarili pa otišli kuči.Mi smo lijepo mahali za njima.Ima još konja pa navalite da ne zakasnite.

da barem imaju slike i mi bi se brže odlučivali,ovako ko je bliže taj dođe i odnese.što je i razumljivo

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
hafliči su svi isti jer im je to odlika pasmine.

jesu ali ima dosta razlike u boji.

ovakvi se nama dopadaju znači sa jačom bojom dlake.griva je uvijek ko u barbike kosa

kebir

Član
Tu od
24 Kol 2011
Poruka
339
Po boji i obliku bi rekao da je to talijanski tip.Takav tip prevladava u HR jer je puno hafliča dovedeno iz Italije.

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Po boji i obliku bi rekao da je to talijanski tip.Takav tip prevladava u HR jer je puno hafliča dovedeno iz Italije.

ovaj tip mi se najbolje sviđa.a koliko znam oni su svi iz južnog tirola porijeklom ,e sad neznam jel to italija ili austrija,

kebir

Član
Tu od
24 Kol 2011
Poruka
339
Osnivač pasmine je arapski pastuh Foli,a pasmina je osnovana u gradiču Haflingu koji je do grugog svjetskog rata bio u sastavu Italije.Kasnije se uzgoj nastavlja i u Austriji gdje prevladava lakši tip.Dakle u Italiji se uzgaja teži tip sa malo tamnijom dlakom.

kebir

Član
Tu od
24 Kol 2011
Poruka
339
Ode i onaj maleni pastuhič.Ostalo je još onaj veči i ždrebica.Moguča zamjena za daske,crijep,letve i tako nešto slično.

kebir

Član
Tu od
24 Kol 2011
Poruka
339
Ajde narode ostali su još ono dvoje-pastuh i ždrebica za jako sitne pare.Toliko sitne da od srama pišem samo na PP.Jako jeftinije nego posavci tih uzrasta.

kebir

Član
Tu od
24 Kol 2011
Poruka
339
nebi se htjel mješat ali čime on ove konje hrani :supris:
Arapski pastuhi dostižu oko 400 kila a kobile oko 350 kila. Malo je razlika između posavca i hladnokrvnjaka,kaj ne:DOna kobila desno je malo prije toga dobila ždrebe tak da joj je ostal trbuh a bila je ko bačva ždrebna.Ipak su to sportski konji pa nemožemo uspoređivati njih i radne(tegleče)konje.http://www.youtube.com/watch?v=nHO881btc5k&feature=player_embedded arapski pastuh koji još nije zrel do kraja.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh