• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem Konstrukciju za plastenik

Loncin

Član
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
550
Gledam sta bi mi najvise odgovaralo i mislim da su to veronez plastenici, cca 60lukova po sirine cca 5m
Pa ako moze amin promjeniti naslov u kupujem veronez konstrukciju...bez najlona
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,529
nemoj veroneza...lomi ga vjetar preko sezone, a zimi ne drži niš snijega...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Eh, ja prodajem 640 kvadrata za 60 000 kuna, onaj od 700 kvadrata sam prodala i već je otpeljan.
Imam i jedan od 500 kvadrata.
Folija ionak tu nije bitna, foliju, tko ga uzme ionako je najbolje staviti novu jer tamo di klipsa stisne folija ostane oslabljena, a nikada ne možeš potrefiti da bude na istome mjestu folija u utorima gdje je bila.
Ako se uzmu oba dva, može i popust.

Moji plastenici su profi za kontinentalni kraj, otrpe bez problema 25 cm snijega na sebi, a i više, švarcman je to radio sa cijevima debljine mesa 2,2 mm ne ko ovi danas 1,8 ili manje.

Evo, tko treba plastenik standarda prije nego se počelo štedjeti na materijalu, Švarcmanov rad je takav - na pilotima je, ne betonirano, i nijedan stup se u 17 godina nije pomaknuo sa mjesta ili potonuo - to se vidi po lajsnama, u ravnini su još uvijek "u voservagu".
 

Najnoviji postovi

Na vrh