• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kozarstvo na otocima

goat

Novi član
Tu od
25 Kol 2015
Poruka
2
Pozdrav svima!

Zanima me kako ide sa kozarstvom na otocima. Da li je isplativo imati 100 koza na otoku. Imam iskustvo sa kozarstvom u ravničarskom delu Vojvodine ali otoci su specifični zbog svoje relativne izolovanosti od kopna. Prevoz dodatnih bala sena i žitarica pretpostavljam dižu troškove. Kome se predaje mleko itd, itd.

Hvala!
 

goat

Novi član
Tu od
25 Kol 2015
Poruka
2
Zdravo gabro,

Što da ne, ako bi se složile sve kockice... Znam da ljudi uglavnom sa otoka odlaze u gradove, ali eto ja sada obrnutim smerom :)
 

gabro

Član
Tu od
4 Kol 2013
Poruka
860
E to je izjava,svako bavljenje poljoprivredom na otoku je razlićito od otoka do otoka i ima puno faktora šta i kako,sve zavisi koji je otok i koji su zakoni i uvjetina njemu!
 

Najnoviji postovi

Na vrh