• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

krcanje mjenjaca

danijelsuvajac

Novi član
Pridružen(a)
3 Stu 2016
Poruka
10
Poštovani,

Novi sam na forumu i ako Bog da od subote vlasnike jednog T40.
Traktor mi je potreban prvenstveno za vucu mini bagera tezine 3.5t na prikolici ali kad je vec tu, mozda ce se i nesto zemlje uraditi sa njim.
Pazario sam ga za cca 1400€ a za te novce kod mene se ne moze kupiti ni imt 533.
E sad cijena diktira i stanje, zadnje gume su skoro nove, na otprilike 90% istrosenosti, al zato prednjih gotovo da nema. Nema kabinu (ima kod mene u blizini polovna 100€) na njemu je nekakav mali HITACHIjev alnaser i pali na akumulator od 54Ah ako se ne varam. na vratilo između mjenjaca i prednje vuce je ugradjen kineticki zglob auta.
a kao slag na tortu ima "problemcic" sa mjenjacem. Vec dva dana sam prelistao sve teme i nisam nasao na ovu situaciju.
Dakle sve brze brzine rade bez problema i svi rikverci isto tako ali kad polugu uklopim u spore brzine i pocnem pustati kvacilo pocinje krcanje i traktor ne mrda sa mjesta.

Da li se neko susreo sa ovim problemom ovako napamet da zna. u subotu bi trebalo da ga dobacim kuci pa idu i slike a vjerovatno u nedjelju skidanje poklopca mjenjaca i provjera planetara sporohdnih.

unaprijed hvala

Na vrh