• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kristijan

kristijan

Član
Tu od
7 Velj 2015
Poruka
80
Pozdrav! zovem se Kristijan, sem iz Slovenije, blizu Italijanske meje.

https://www.google.si/maps/place/52...1s0x477b193af4dab899:0xa21e9d8549976c96?hl=sl

Ovo je link od google maps, gdje sam ja :)

govorim slabo hrvatski jezik, a se bom potrudil, da komentiram v vašem jeziku.

ja sam zaposlen u kovinski industriji, imam pa še popoldansko dejavnost, prodajo drvi, peletov i briketov. Drva kalam iz trupcev, brikete i pelete vozim iz bosne.

Posedujem Ltz 55a, imt 542, kalač drva, cirkular hrust 200, uniforest povezovalnik drv, dve prikolice, loznica 4t in imt 3 tone.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Dobro došao na Poljoprivredni Forum!

Pozdrav kristijan, dobrodošao na Poljoprivredni Forum!


p.s. Prije početka korištenja foruma možeš malo pogledati pravila i upute, tamo imaš korisnih informacija koje će ti olakšati snalaženje na forumu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh