• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krtica

goran12000

Novi član
Tu od
22 Ožu 2017
Poruka
13
Ljudi jel moze pomoc krtica mi kopa po paradajzu vec mi par struka remetila a i luka isto propao u njen tunel. jel ima nacin da se uhvati i kako da spasem sto mogu od ovog napasnika :mur:
 

robelar

Dobro znana faca
Tu od
11 Lis 2014
Poruka
1,918
Nema tu puno pomoći. Lani su bile kod susjeda pedeset metara dalje a ove godine se doselile kog mene. Mačka je već ulovila dva komada . Možeš probat otkopat aktivni tunel i ugurat šlauf pa pustit vodu no rezultati su slabi. Jedan mi čovjek veli da bi trebalo ubacit u tunele karabit pa onda pustit vodu . Uglavnom svako jutro nađem lijepo okopan vrt pa ipak neka korist. Još mi se poslije kiše pojavili i rovci tako da i oni rahle zemlju. Za razliku od lani nema ni jednog puža bar zasad.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Kod nas stave dlake od psa koji se linja i krtica pobjegne..
 

goran12000

Novi član
Tu od
22 Ožu 2017
Poruka
13
Nisam probao sa dlakama , cekanje sa motikom im sleduje od sutra. Inace sve i svasta sam pokusavao samo se presele par metara dalje i nov kubik zemlje iskopaju odakle onolika zemlja ko prikolicom da vukli.
 

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
Ja sam spojio slauf na auspuh i pustao plinove u tunele. Imal sam negde 2 tjedna mira dok nisu opet dosle. A cijelo dvoriste ogradeno sa skarpom 0.5 metara u zemlju, neznam kako su uspjele dojti. Nikad ih nisam imal prije.
 
Na vrh