• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupnja traktora Goldoni

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Raspitaj se kolika su davanja na uvoz iz BiH pa buš procijenil jel ti se isplati. Ako ga misliš regat, onda provjeri kakve ima papire, jel možda bil regan, broj šasije i motora. Na osnovu tih informacija buš kod nas na tehničkom dobil informaciju jel se može kod nas homologirati prije registracije.

Ako ti odgovara, sve se može riješiti.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Pa to je jako jeftino ako se dobro sjecam to bi bilo nekih 3500-4000€? Možeš ti taj trajktor dopeljat ako ti ne treba rega rastavis ga na par dojelova i prode tako preko granice bez davanja
 

Goldoni14

Član
Tu od
25 Ožu 2020
Poruka
31
Nema papire, dobra je ovo makinja malo starija linija kod nas ih cijene oko 6-7 eura a ovaj je upravo prodan zvao sam covika maloprije
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Pa cijena je bila i više nego povolja, imaš u BiH onih goldonija 240...3 cilindra slanzi motor zglobni sa original hid volanom, mašine jedu dijecu :p
 

Goldoni14

Član
Tu od
25 Ožu 2020
Poruka
31
Pa i nema ih bas da se prodaju ko ima drzi za sebe, zivim blizu granice tako da poznajem situaciju
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Te male goldonce sam ja skoro sve pregledo(ove sto pominjete na ox.ba) kada sam sebi trazio manji traktor i svi su zahtijevali dosta posla i ulaganja,..
 

Goldoni14

Član
Tu od
25 Ožu 2020
Poruka
31
Slazem se s tobom, kakav ti se cini ovaj goldoni sto sam prije poslao bio je kod Kaknja prodan na brzinu
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Dobar je ovaj model goldonia sto je bio u Kaknju,nije bas ni na brzinu prodan od prilike dva mjeseca je na internetu,ali druga stvar sto je ovaj isti goldoni meni jos prosle godine uteko, a bio je u nekom selu oko Sarajeva,e sad da je pitanje da li je sve urededno sa traktorom cim se tako brzo ljudi odluce za dalju prodaju..
 

Goldoni14

Član
Tu od
25 Ožu 2020
Poruka
31
Ovaj traktor je kupljen prosle godine u okolici Sarajeva vlasnika sam sve ispitao, mozda je bas taj i trenutno je prodan u Capljinu,cudno malo da brzo mijenja vlasnike 😂
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Pa to je taj,napiso sam u poruci iznad da je bio negdje oko Sarajeva,inace Hercegovci dosta koriste Goldonija,to ti je nesto kao golf 2 na nasim prostorima
 

Goldoni14

Član
Tu od
25 Ožu 2020
Poruka
31
Da da vidim sad, prepoznao si ga a sad kad malo bolje pogledam nesto tu ne štima nema papire sto je malo cudno za traktor 98.godiste, mozda je cak ukraden ili zamračen na neki način
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Bila su takva dva traktora kod istog covjeka iz Sarajeva od kojeg je jedan otiso u Kakanj a onda eto sad I Hercegovinu,kod nas U Bosni traktori koji ne izlaze na glavne ceste u glavnom nisu registrovani pa vlasnici i papire u dosta slucajeva ne smatraju bitnim i vaznim,mozda je i kod ovog takav slucaj..
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
MA da, poznajem primer, kad se traktor mijenjao u manje od 5 godinama između više od 5 vlastnika. KAd sam ga dobijo u ruke, odmah sam znao zašto tako. Često puta se prodava stroj, zbog nekvih razloga. Ne valja to za sve, al bogami valja za veliki posto koj se prodavaju. MAh, doživijo sam sve i svašta.
 
Na vrh