• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupnja željeznih profila

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
292
Jel zna netko gdje bi se moglo kupit četvrtastih profila (da je u presjeku kvadrat) stranice 100 mm i debljine stjenke barem 3 mm?
Nemojte mi reći da pogledam u bilo kojoj željezari jer sam sve u okolici pretražio i nema.

DARIJUS

Dobro znana faca
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
4,147
ja za takve stvari odem kolegi bravaru u radionu i nađe se...il on zna gdje treba tražiti...

Koko

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
418
Ne znam koliko ti je blizu, ali probaj BIDD Samobor (mislim da je skladište u Sv.Klari), ili RB metali Sesvete, preko puta njih je i otpad Sava promet, tamo se isto zna naći nešto.

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,561
Ne znam koliko ti je blizu, ali probaj BIDD Samobor (mislim da je skladište u Sv.Klari), ili RB metali Sesvete, preko puta njih je i otpad Sava promet, tamo se isto zna naći nešto.

Mick Rijeka! (imaju sigurno u Zagrebu skladište)

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
nema u pakracu?
ja sam tamo kupovao pred godinu, mozda nesto vise i imali su svega..

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
u Bjelovaru dolje u žici,čovijek ima privatno neznam prezime,prije semafora na Vojnoviću desno ulica ako ideš od grada ,zbilja ima veliki izbor

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
292
nema u pakracu?
ja sam tamo kupovao pred godinu, mozda nesto vise i imali su svega..

U Pakracu imaju veličinu ali sve je tanka stijenka. Čak sam i na otpadu bio, ali nije bilo ništa takvo. Trebalo bi mi oko 12 m toga.

Vi koji ste kupovali, jel se sjećate koliko je koštao kg ili je bilo po metru?

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Nazovi firmu Comet u Bjelovaru i sutra dan dodji po to sto zelis. Ja uzimo cijevi 100x60 debljine zidova 6mm

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,799
Nazovi firmu Comet u Bjelovaru i sutra dan dodji po to sto zelis. Ja uzimo cijevi 100x60 debljine zidova 6mm

Auuuu...pa kaj si radil s tog??

zwer

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,437
U Pakracu imaju veličinu ali sve je tanka stijenka. Čak sam i na otpadu bio, ali nije bilo ništa takvo. Trebalo bi mi oko 12 m toga.

Vi koji ste kupovali, jel se sjećate koliko je koštao kg ili je bilo po metru?

ide ti po kili, nevažno kakvi su komadi...

kila oko 10kn...

baustelac99

Član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
486
ne znam točno za cijevi, ali u Micku su limovi oko 8kn, Ip profili isto 8kn, dok su HEA profili duplo skuplji.
cijevi nebi trebale biti iznad 10kn/kg.

Najnoviji postovi

Na vrh