• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem deutz

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,842
Razlika u cijeni skoro pa duplo...za kupnju jeftinijeg ti ostane love za hrpu priključaka...baš mora bit deutz?
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,665
Ovaj 6806 je vrlo sličan mom DF 7207C.
Motori su im trajni i dobri, kakva je na ovome getriba, ne znam. Čini mi se da je mijenjač u sredini dok je kod moga sa strane.
Vidim da ima dodatni vanjski cilindar hidraulike.
 

Martin122

Novi član
Tu od
29 Lis 2019
Poruka
13
Cijena mi nije problem

DEUTZ-FAHR agro extra 4.47 za ovoga trazim po forumima al nemogu nist naci
Taj bi mi bolje odgovaro

al razmislit cu o oba dva

Ovaj 6806 je vrlo sličan mom DF 7207C.
Motori su im trajni i dobri, kakva je na ovome getriba, ne znam. Čini mi se da je mijenjač u sredini dok je kod moga sa strane.
Vidim da ima dodatni vanjski cilindar hidraulike.
Hvala
Jel bi taj mogao vuci tri brazde?
iz međimurja sam
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,665
Hm, 3x10 ili 3x12 bi išlo ak je lagana zemlja
Ja vučem 2x14 okretača i u težoj zemlji osjeti, isto sam razmišljao tri brazde uzet i dobro da sam uzeo ovaj dvobrazni.
Sa njim lijepo ore i ne muči se, ne treba pretjerivat
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
Najdi plug 2+1 12/14”, pa kombiniraj.
za proljetno oranje bu išel s 3-12”, a na jesen s 2x14”.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,735
Koliko taj 4.47 ima konja ? Ovako po slici mi izgleda da bi mogao bez brige vući 3x14.
 

Martin122

Novi član
Tu od
29 Lis 2019
Poruka
13
Meni bi nest odgovaralo tak od 60 do 75 konja a ovo su dosta veliki traktori

Ja se sad to malo raspitujem u vezi trakora

nemora bas biti dutz
More biti steyr,fendt,john deere,zetor sad ne znam kakvi su fijat i renault
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,360
Fendta i Johna bih ja izbacio...to su sad već stare rage koje traže ulaganja, jedino ako ne misliš novije nešto uzimati

Fiat i Renault su dobri traktori, bolji od Zetora u svakom slučaju
 

Janko

Član
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
46
Ja sam čul da postoje i neki traktori kaj se zovu Massey Ferguson,Case ,Class,New Holland :unsure: :unsure: A koliko penez imaš Martine ?

Pogleć si ovo!
Ali gdje si samo našel Bakova,on tak zrikta traktora da na rit sedneš. Tu mi je blizu i bil sem dosta puta a nigdar kupil ? Tu piše da se taj traktor delal do 1995g a v oglasu je 1996 i nema ti elektrohidraulični revers?

Ovo je super traktorić za tebe,ljude znam osobno. Imaš klimu,EHR i kajaznam a novci isti !?
Traktor je 13 let mlađi i bla.bla imaš elektrohidraulični reverser..
 

Janko

Član
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
46
Znaš kaj tak se traktor ne kupuje ?? Traktor od 75,85,90,95KS isto su veliki ,teški itd. a onaj od 70 ili 75 KS more biti koliko gori od onog malo jačeg i još k tome su ti z manje snage i skuplji. Dakle traktor se ne kupuje po pravilu ja oćem 75KS !? Kam otide 100tkn tam zmogneš još i 20tkn. Nije ti ni 100KS previše a vizualno stroj isti pa u oranju i težoj obradi potroši manje goriva i prije si gotov jedino u vožnji imaš malo više ali gorivo je zadnji toliko bitan trošak! koliko grunta imaš? Toliko od mene,pozdrav!!
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
Janko tu si potpuno u pravu, jer takvu sam situaciju i ja imao.
Imao sam dva traktora od 55ks, prodao jednog i kupio od 70ks i mislio to je stroj.
I stvarno je, ali kak ti kažeš onda su došli malo veći i teži priključci, roto brane od 2,5m, rolo balirka sa nozevima roto kosa 6 diska... i njemu puna kapa pa jos k tome brtoviti teren i dosta teška zemlja.
Lijepo sam ga sredio za sebe, ali sam nakon 4 godine rada s njim vidio da cu ga za koju godinu zaklat i prodao ga.
Kupio sam drugi u istim gabaritima od 90 ks, deset godina mlađi i za nekih 18000 kn vise.
Radi se landiniu u oba slucaja.
Zato kupi jaci neces pozalit
 

Martin122

Novi član
Tu od
29 Lis 2019
Poruka
13
Ja necu puno zemlje obradivati , meni to treba za malciranje , za sumo i naravno za zemlju da si mogu sam orati i tanjurati
Za mene ce to biti dovoljno
Traktor ce stajati tri mjeseca

Imam samo pol hektra zemlje za obrađivanja
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

domo1984

Dobro znana faca
Tu od
22 Srp 2014
Poruka
540
Onda cuvaj lovu za uživanje a traktor kupi neki koji liči na nesto i nije skup za odrzavanje,odradit ce.
 

Najnoviji postovi

Na vrh