• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem traktor steyr

Martin122

Novi član
Tu od
29 Lis 2019
Poruka
13
Naso sam jednog na njuskalo steyr 975 turbo.Pise da je bio koristen samo u zimskoj sluzbi i ima gume za cestu
I mene sad zanima dal se to isplati kupiti?

 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Vjerojatno je limarija i kabina jako hrđava. Prednja hidraulika mu je skinuta, koliko vidim.
Znaš li da ima motor s 3 cilindra (da se ne iznenadiš).
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Puno još dok mu gume zamjeniš dođe previše.
Opet za tu razliku kupiš nešto bolje
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Ne, samo spominjem, da se ne iznenadiš. Isti (valjda) motor ima i Fendt 307.
 

Martin122

Novi član
Tu od
29 Lis 2019
Poruka
13
Ja se bas u to ne razumijem pa zato pitam
Imate mozda za preporuciti neki traktor tak od 65 ks pa do 80 ks?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Zaboravi Samea u usporedbi sa Steyrom.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Nije same za bacit ovaj hm da mi nije žao 560 prodat uzeo bi ga
 

Martin122

Novi član
Tu od
29 Lis 2019
Poruka
13
Ja gledam steyra i fendta a razmisljo sam i o deutz


Nesto takvoga
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Sličan takav deutz kod mene kvari se prva vuča se raspala
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Ove tri marke su u samom vrhu ponude traktora, tak da bilo koji da uzmeš trebao bi biti više nego dobar. Evo recimo takav deutz ima kod nas u vodoprivredi več godinama radi konstantno na malčeru, puno bolji traktor od novijih new hollanda koji rade s istim malčerima. Uglavnom glupi su mi takvi komentari tipa "nemoj kupovat kvari se"
 

Martin122

Novi član
Tu od
29 Lis 2019
Poruka
13
Ove tri marke su u samom vrhu ponude traktora, tak da bilo koji da uzmeš trebao bi biti više nego dobar. Evo recimo takav deutz ima kod nas u vodoprivredi več godinama radi konstantno na malčeru, puno bolji traktor od novijih new hollanda koji rade s istim malčerima. Uglavnom glupi su mi takvi komentari tipa "nemoj kupovat kvari se"
 

Martin122

Novi član
Tu od
29 Lis 2019
Poruka
13
Ja bi to koristio za malciranje,oranje i da si dovezem drva iz sume i za usluge ako bi kome trebalo

nasao sam sad jednog fendta 308c i sad kad dođem doma idem ga pogledati
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
E to je stroj, naizgled vrh, ako je tako i uživo i ako imaš novce... kupuj, bolje od fenda nemaš
 
Na vrh