• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

kvrga na nozi kokoši

emka

Novi član
Tu od
28 Lip 2017
Poruka
22
Što je uzrok zadebljanja na nozi kokoši dole kod spoja prstiju, zbog kojeg pomalo šepaju. Hvala
 

jossip

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
886
imao kod jedne nesilice problem sa time, čak je šepala i nije mogla stajati na toj nozi, trajalo par tjedana i kasnije nestalo, šta je to bilo ne znam, nisam joj ništa davao kao lijek niti se to proširilo na ostale nesilice
 

ivanhecimovic

Aktivni član
Tu od
11 Ruj 2014
Poruka
688
Snapchat-315108526.jpg po Snapchat-532532316.jpg Snapchat-704758275.jpg
Jedna kokos mi ima ovo na nozi i tesko hoda jako šepa jel zna netko šta bi to moglo bit i kako da joj pomognem???
 

tototozg

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2015
Poruka
596
Ova se na nekaj upikla. Vjerojatno je stala na nesto. Mislim da bi ti to bil apsces od uboda, kojeg bi trebalo otvorit i iztiskat gnoj. Isprat jodom i naspricat nekim dezinfekcijskim/antibiotskim sprejem.
 

Najnoviji postovi

Na vrh