• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Labinprogres Mondial

Alex1

Član
Tu od
11 Svi 2010
Poruka
90
jel ima tko kakva detaljna uputstva kak naštelati karburator i za što služi koja dizna. Naime imam problema s paljenjem, daje lagane znakove a nikako da upali. Ako mi se posreći kad uhvati radi bez ikakvih problema, ne dimi, ne troši ulje radi sasvim normalno.

Skidao sam poklopac motora, očisto sam oko ventila garež i primjetio da u trenutku kad se klip vraća, radi kompresiju u jednom trenutku se otvara mrvicu ventil ispuha i odmah zatvara i onda se vrši dalje kompresija?

nakon zime je prvi puta upalila ko od šale i nakon tog prvog puta problemi.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,622
To kaj si videl je automatski dekompresor napravil svoje. U radu toga nema.
 

Alex1

Član
Tu od
11 Svi 2010
Poruka
90
To sam si i mislil, neka vrsta dekompresora.
No evo dal sam si truda i raskopal sam cijeli fergazer do najmanjeg dijelića i sve očistil i spuhal, na dnu di je plovak je bilo nataloženog pijeska kojeg sam sastrugao koliko sam mogao, i ponovno sve složio.
Kad sam probao upaliti opet isti simptomi samo što ne upali kao kašlje... i napokon upali sa malo crnog dima. Malo sam ju ostavio da radi malo zgasirao, pa ugasio
Sad na toplo pali na prvi potez što prije nije bez obzira bila topla ili hladna.
Vidjet ćemo sutra, idem sad na njivu dok još freza ima volju za rad.

Nego nabavio sam pokazivač temp od nekog traktora, sondu sam stavio u jedan razak od rebara na kapi. Do kolko max smije ić temp kod tih motora sa zračnim hlađenjem?
 

Alex1

Član
Tu od
11 Svi 2010
Poruka
90
Da taj motor je, bas sam trazio doma literaturu al nigdje nac , hvala ti na linku.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,540
Da li itko ima ovakav Mondial, motor je Rugerrini. Ili ga je možda neko negdje vidio, meni je totalna nepoznanica sa tim motorom.

IMG-7ad59305444a1a5a78e858cfcf217bbf-_V_1.jpg


IMG-df1191d84bda705114b0c7ddcf5ae32b-_V_1.jpg
 
Posljednje uređivanje:

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,540
Zanimljiv taj motor Rugerrini ima 219 cm3, rezervar za gorivo je plastičan i ima dvije odvojene posude (jedna manja je za rezervu). Zanimljive su mu i brzine + inverter, znači ima tri brzine za napred + rikverc i valjda isto tako u suprotnom smjeru.:(emo):


IMG_20180417_145517_1.jpg


IMG_20180417_145539_1.jpg



IMG_20180417_145554_1.jpg


IMG_20180417_145607_1.jpg
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,540
Ma koja rijetkost, svi Mondial modeli su isti (valjda).
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,622
Nisu isti. Čak im i brzine nisu iste, poglavito rikverc.
Stariji su bili bez invertora, a negdje oko sredine '80-tih su se pojavili novi s invertorom.

Nije li ovaj Rugerrini motor na benzin-petrolej?
Koliko se sjećam kosilice na dva goriva su imale dvostruki spremnik s dva čepa.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,540
Ja sam isto mislio da je ta varijanta ali nije. Ovako po izgledu taj Rugerrini je novije generacije, PVC rezervoar, starter, kućište filtra zraka (suhi pročistač zraka).

Koje godište bi mogao biti ?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,622
Probaj najti na Internetu po tipu motora. Ruggerini već dugo ne postoji.
 

rudamaca

Aktivni član
Tu od
6 Ruj 2007
Poruka
487
Kad je već o ruggeriniju riječ.

Dobil sa prije tri godine jednog labina sa ruggerinijem . Malo vukel falš zrak ,uglavnom kad sam ga sredil neusporedivo sa la300.
Ni auti ne bi imali anlaser da tak pale.
Normalno da je negde skriven problem, pokazalo se pred zimu kad sam htel izorati vrt.

Iz čistog mira ne pali, nema iskre. Paljenje kod talijanosa 135 eurića,i dok se ja premišljam cijelu zimu da kupim novo ili da raskopam prvo ovo zalijano plastificirano sranje -
prije par dana za probu vratim paljenje gore i kresne od prve .

Sad izgleda imam jedan la300 koji ne baca iskru kad se zagrije i jedan ruggerini koji ne baca iskru kad mu je zima

Moral bum klimu montirati na svoje labince izgleda


Dobro bi bilo da jedan dan označim na bloku i zamašnjaku kad baca iskru dok još baca, da imam nekakve oznake za kemijanje ali sve sam više lijen...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
malo ga je vlaga nagrizla ...haha ...svaka čast ruđeriniju dok dela , ali kad
ga treba popraviti najebo si
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,540
Tih motora je bilo (valjda) jako mala serija napravljena, kad ih ni gugul nije našao!

Dok ide - ide a kad rikne staviš dizela.:D:
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,540
Da li strižna kosa odgovara od nekog drugog mtk (npr Mute ili IMT), ili ne ?

Morao sam kositi sa frezom.:icon_fU:

IMG_20180428_131758_1.jpg


IMG_20180428_133034_1.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,622
Brgud, pa pri tebi je sve naopak: Honda s LA300, Mondial s Ruggerinijem :)
 

dalmatin

Član
Tu od
27 Lip 2018
Poruka
48
Bog ljudi ! Da li je moguće prilagoditi kopačicu od mondijala za specijal. Imam adapter, ali isto tako znam da kardan od mondijala okreće u suprotnom smjeru od specijala. Da li je moguće okrenuti osovine (lijeva za desnu i obrnuto ) na kučištu kopačice da bi se dobio pravi smjer vrtnje. Glupo mi je uopće otvarati kučište ako to nije moguće.Hvala za korisne odgovore...
 
Na vrh