• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lamborghini R603DT 4x4

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ako nema skrivenih zamki pokopal bu svakog zetora ili ursusa .. nadživiti ga može jedino rus ali s prikolicom rezervnih djelova
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
Pogledaj koji je tip motora: ako je tip 983 ne kupuj.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
Tak nekak.
U Americi su ih besplatno mijenjali za nove motore serije 105.3.
Vidim na Konedati da ovaj ima drugi tip motora (fi100x120).
 

SlaK

Član
Tu od
28 Pro 2013
Poruka
45
Znač ipak ima netko tko zna nešto o tom tipu traktora...Super. Hvala na odgovorima.

Trgovac kaže da je motor 3 cilindra, zračnjak, Lamborghinijev, getriba isto Lambo, prednji pogon isto...

Kaže da je motor ovog tipa: lamborghini lam.fl1003/4, brzina 8+2

Jel ima još tok kakvih saznanja o ovom tip utraktora?

1980. godina je, kaže znači da je sve Lambovo. Kakvi su općenito ti Lambovi sklopovi iz tih godina?
 
Posljednje uređivanje:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Tak nekak.
U Americi su ih besplatno mijenjali za nove motore serije 105.3.
Vidim na Konedati da ovaj ima drugi tip motora (fi100x120).
zakaj onda nisu štoretu mjenjali mtor a i getribu kad ni jedan ne izdrži vure koje ima ovaj sad a ne prodaje se pod staro željezo ?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
Malo mi je visoka cijena za tak star stroj.
 

SlaK

Član
Tu od
28 Pro 2013
Poruka
45
I meni isto ali neznam...tražim traktor oko 60ks, prednja vuča i nemogu ništa naći da je ˝normalno˝ i cijenovno prihvatljivo...po meni su svi ovi koji su po oglasnicima preskupi...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ti traktori su ko i golf dvojika ..mali stanovi i jeftine kurve..uvjek drže cjenu
 

SlaK

Član
Tu od
28 Pro 2013
Poruka
45
Istina ,jbg...

Manji od toga imam, veći i skuplji mi je nepotreban, prevelik, pretežak, preskup...itd, bez prednje vuče imam i sada i vidim da mi to fali, opet uzeti bez prednje vuče bi bilo blesavo...tako da mi baš treba nešto oko 60ks, prednja vuča, da nije preglomazno, preteško i preskupo i prestaro...a toga nema...nažalost.
 

lamborghini

Član
Tu od
24 Sij 2012
Poruka
66
traktor je i vise nego odlican ja imam lamborghini r503 i prezadovoljan sam to je isti motor kao r603 prenos odlican sve je odlicno e sad zavisi u kakvom je stanju
moj je 1979 godiste.dobar mi je vec 4-godina kako ga imam,sad bas spremam za sredit radilicu i karike nove i trebao bi ici jedno 10-tak godina.zamolio bi nekoga ako ima negde mehanicki prirucnik za ove traktore.pozdrav
 
Na vrh