• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Landini 8550

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Dali netko zna nešto o tome traktoru,dali ga netko od forumaša ima,dali netko zna njegove mane kojih se treba čuvat kod kupnje???

traktor bi trebao izgledati ovako...

aef55f4d.jpg


meni osobno se traktor jako sviđa...

takvi traktori su od (1978-1987) godišta

I koja bi bila realna cijena za takav traktor???
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Gledao sam malo po internetu i pronašao podatak ta su to isti traktori kao MF 294,pa dali netko možda zna nešto o tim traktorima????????????????????????????????????????????????????????????
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
U nedelju sam bio gledat takav traktor,86.g. 6700rh traktor je u odličnom stanju,tip traži 9000E.Uz njega ima prikolicu zmajevku,ona je u dosta lošem stanju,tip traži 3200E,jel to realna cijena,malo,puno????
Dajte ljudi malo komentara!!!
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
meni se to čini previše,osobno bih radije kupil zetor 72,77 ili još bolje 7340 možda neku 1000 skuplji ali sigurno 5 godina mlađi i jeftiniji za održavanje,možda griješim :scratch ali tak ja na to gledam
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
breza kaže:
meni se to čini previše,osobno bih radije kupil zetor 72,77 ili još bolje 7340 možda neku 1000 skuplji ali sigurno 5 godina mlađi i jeftiniji za održavanje,možda griješim :scratch ali tak ja na to gledam

I 10 god mlađi
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Hmm :scratch
Nismo baš razmišljali o zetoru,ciljali smo na mf ili steyr,i slučajno naišli na ovaj koji je jako sličan mf-u...
 

yzf ico

Član
Tu od
12 Velj 2009
Poruka
118
niam siguran ali mislim da ga je ima poznanik jedan uglavnom dobar mu se pokazao,perkins motor, samo kolko se sjecam nešto sa rikverc ušaltavanjem bio problem :scratch
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
kod mene u selu ga je jedan nedavno kupio i mislim da ga nije platio ni 8000e.ima prednji utovarivač i vjerovatno još nije napravio ni 100h sa njim,čuo sam da je imao problem sa bosch pumpom ali takav kvar se može desiti svakom pa ja to ne bih ni računao.
 
D

David

Guest
Ja imam Landini 6880 1989.god. Kod mene je sada 4 godine i još nisam imao s njim problema, a susjed je kupio Landini 6870 1996.god. Isto tako je prezadovoljan sa njime. To ti je jedan od rijeđih traktora kojima se može blokirati prednji pogon, motor je bezprijekoran jer je Perkins, a mijenjač je od landinija. Dovoljna je činjenica da landini i MF surađuju ( Landini na svoje traktore stavlja motore od Perkinsa, a MF na svoje traktore stavlja mjenjač od Landinia). Inače je i cijena tom Landiniu realna ako je sačuvan! Zetor i Landini je bezpredmetno uspoređivati, to ti je kao i usporedba Zastave i Golfa. :idea:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
David kaže:
Ja imam Landini 6880 1989.god. Kod mene je sada 4 godine i još nisam imao s njim problema, a susjed je kupio Landini 6870 1996.god. Isto tako je prezadovoljan sa njime. To ti je jedan od rijeđih traktora kojima se može blokirati prednji pogon, motor je bezprijekoran jer je Perkins, a mijenjač je od landinija. Dovoljna je činjenica da landini i MF surađuju ( Landini na svoje traktore stavlja motore od Perkinsa, a MF na svoje traktore stavlja mjenjač od Landinia). Inače je i cijena tom Landiniu realna ako je sačuvan! Zetor i Landini je bezpredmetno uspoređivati, to ti je kao i usporedba Zastave i Golfa. :idea:

aha,baš zato što su ti traktori rijetki pa nema puno savjeta,kod mene nema uopče landini...
Traktor izgleda sačuvan i sasvim ok.
 

buban

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
121
prodam ti ja landini 10 g. mlađi od ovog 4 cilindra turbo 95 ks perkins,reverzer itd...
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Ima li sad tko više saznanja o ovom traktoru, kvare li se i što,na što paziti kod kupnje,( traktor je bez prednje vuče) ,ima li dijelova i tko ih drži ? POZDRAV

Guknite no...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
nemaju ti ljudi bas iskustva s tim. to ti je isti traktor kao mf 294 ili slabiji modeli istog, pa probaj pogledat sta ljudi kazu za crvenog brata..
 
B

BAGERISTA

Guest
Mando,,,,,,,,,,,,,nek je sa sričom i nek dugo dela,bez greške..........:partyman::partyman:
 

mando

Član
Tu od
17 Stu 2009
Poruka
194
Traktor je 87 godište i platili smo ga 5 500 eura.

Traktor je kopija od mf 294 s.

Na tom traktoru je bija problem prednja vuča i el.instalacija.,ali sve
drugo radi odlično.
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh