• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Laverda kombjan

ivica 4

Aktivni član
Tu od
16 Tra 2011
Poruka
143
Pozz znate koga da servisira laverda kombajne u hrvatskoj ,to bi trebalo bit nesto jako slicno new hollandu ak sam u pravu i ako citam da su od nezz koje god u grupaciji AGCO
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,617
Trebali bi biti u ARGO grupi (Landini, McC), a ne AGCO.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Pozz znate koga da servisira laverda kombajne u hrvatskoj ,to bi trebalo bit nesto jako slicno new hollandu ak sam u pravu i ako citam da su od nezz koje god u grupaciji AGCO
Nije slično new holland-u,on je CNH. To je isti maseey ferguson ili fendt.
 

ivica 4

Aktivni član
Tu od
16 Tra 2011
Poruka
143
Od 2011 je dio grupacije AGCO, mozda nekog znate da servisira to
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
A koji je problem? Kombajn kao svaki drugi, ako majstor zna DF-a zna i laverdu.
 

ivica 4

Aktivni član
Tu od
16 Tra 2011
Poruka
143
Kombjan sto se tice rada, zetve je u dobrom stanju, kombajn je nagibni ne radi pa stvari koju se povezane s nagibom kada se stavi da se kombajn sam automski nivelira po terenu
 

Najnoviji postovi

Na vrh