• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lemken variopal 5 daske w52

nikac

Novi član
Tu od
5 Svi 2020
Poruka
2
Pozdrav, molim kolege koji imaju ili su imali variopal 5 da daju svoje mišljenje. Gledao sam navedeni plug možda bi ga i kupio al me brine što taj plug ima ove izdužene daske w52 i nisam siguran kak bi se one ponašale u našoj srednje teškoj zemlji. Zatim me zanima konstrukcija pluga jer je osovina oko koje se okreće fi 80mm dok je kod konkurencije i fi 100mm (ima pripremu za 4. brazdu), a i glavna cijev koja nosi radna tjela je 110x110x8 dok je kod konkurencije i 120x120x10. I još me zanima kako se ponaša okretanje kotača za održavanje dubine jer nema hidraulični suspenzor već neku vrstu opružnog. Hvala na komentarima.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,861
Daske su super barem u mom slučaju, imam Opal 140 4brazde. Neznam di ide bolje u težoj ili lakšoj zemlji. 👍
Ne brini za konst. drži ona i 4 br i 140 ks
 

Najnoviji postovi

Na vrh