• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lombardini 6LD360/400

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
Pozdrav. Imam motor 6LD360/400(to piše na bloku motora).Problem je u boš pumpi. boš pumpa je lombardini 540. Motor je generalno uređen. Boš pumpa ima novi element.Kod bošiste na stroju radi sve pet. Prije par dana je motor bio složen i upaljen. radio 10 min i ugasio se. kada skinem lajtung koji ide sa boš pumpe na diznu i vrtim motor boš pumpa ne pumpa gorivo.kada otpustim veliki vijak onda gorivo curi.Na povratu goriva kada se skine crijevo u rupi je nekakva opruga? Dali ona ima kakve veze.
 

Prilozi

  • IMG_20201222_122226.jpg
    IMG_20201222_122226.jpg
    20.2 KB · Pregleda: 9

floion

Član
Tu od
18 Ruj 2013
Poruka
163
Jesi pregledao crijevo i metalnu cijev. Da ti nije gdje zacepljeno
 

floion

Član
Tu od
18 Ruj 2013
Poruka
163
A jesi skinuo pumpu. Kad je skines probaj je onda. Stavis je u stegu i pomjeras onaj dole dio. Prije toga zalijes pumpu naftom.
 

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
Probao sam to. ja je mogu sa rukama stisnuti. kada stinem negje malo (onoliko koliko bregasta stisne (bregasta stisne oko1.2cm)) onda mi šprica gorivo na stranu gdje gorivo dolazi. kada stisnem puno onda gura na pravu stranu(na dizu). U radioničkim upustvima piše da mora stisnuti1.2cm. ida motor nema ace pumpu . gorivo dolazi slobodnim padom. Ja mislim da na povratu goriva je neki jednosmjerni ventil. Ima kuglicu malu crvenu plastičnu i oprugu. da nije možda opruga preslaba i kuglica potošena?
 

Najnoviji postovi

Na vrh