• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

lombardini lda 450

markopula

Novi član
Tu od
3 Tra 2022
Poruka
1
pozdrav
imam stari lombardini mislim da je 450...jest star ko grčka ali mi je drag jer je od mojih starih...e sada pored svih problema koji su bili uspio sam ga sam rješavati..bio mi je pukao ventil ili sjedište ne sjecam se uglavnom glavu i podizace sam bio riješio i radio je....do je dnog dana i sada sam zapeo...motor ne prima gas,na način kad mu das gas treba mu par sekundi da ulovi i kad smanjis treba mu opet neko vrijeme da smanji gas...I ono sto sam primjetio je; da je nekad na onaj leptir gdje se gasi rad motora morao si ga držati dok ne ugasi i ako bis pustio leptir na zadnjem taktu on bi opet upalio i nastavio raditi sada ako leptir okrenem i pustim on se ugasi...inace provjerio sam diznu onako laički i ona stvara maglu na sve strane...dok radi ne dimi...imali kakav savjet ili pomoć od kud da krenem.
hvala!!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh