• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ltz tornado

Ivan spicar

Novi član
Tu od
24 Tra 2022
Poruka
4
Pozdrav. Molim vas za pomoč. U pitanju je ltz tornado 60ab. Dok se ugrine kod punog gasa jako varira pritisak ulja. Znači skače od 2 do 3.5 bara
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
a nema nikakvih popratnih pojava, poput dima ili ulja na auspuhu?
 

Ivan spicar

Novi član
Tu od
24 Tra 2022
Poruka
4
Pozz. Ništa motor normalno radi, ne dimi, ne troši ulje, jedini problem je da pritisak ulja skače. Sumnjam da cijev u karteru od uljne pumpe da nije možda odvrnuta ili da negdje vuče zrak. A neznam dali se cijev da mijenjati ako se samo karter skine. Hvala unaprijed
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
ja bi rekal da ti pokazivač pritiska ne valja...kupi si drugu vuricu, nije puno novaca, a bit ćemo korak dalje, ako nije to... 🤭
 

Ivan spicar

Novi član
Tu od
24 Tra 2022
Poruka
4
Več sam zamjenio jer sam mislio da je u tome problem ali nije baš je problem u samome pritisku ulja
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
regulator pritiska ulja...
obično se nalazi sa strane iznad kartera na vladimircu, a di je na LTZ-u, moraš sam našnjofat...
opruga sa nekakvom kuglicom unutra... ;)
 

Daky5555

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2019
Poruka
221
Pozdrav svima, trebao bi pomoc oko ltz tornado traktora, traktor je bio dosta povoljan a kako sam procitao i nije neka sreca ali sad, sta je tu je! Trebam pomoc oko rukovanja a jako tesko je pronaci nekakva uputstva pa bi molio ako bi mi netko mogao objasnit komande hidraulike i one rucke kod volana, bivsi vlasnik nezna nista o tome obzirom da je traktorom radio jako malo i to uglavnom vucu prikolice. Bio bi zahvalan ako netko moze nesto da napise o njemu.
 
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
380
D,jutro forumasi jelu tko zna jl na tornadao ab 60 pase motor od nekog drugog rusa i od kojeg,mislim da pase na zvono da nema puno prekrajanja
 

Najnoviji postovi

Na vrh