• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Majevica 90 KS

benjamin3

Član
Tu od
29 Lip 2020
Poruka
69
Naletio sam danas na ovo:


Zanimljivo izgleda, cijenu nisu naveli, ali imam osjećaj da cijena neće biti bagatela. Da li je netko pronašao više informacija i možda okvirna cijena koja bi bila?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Vidi se da je auspuh ”domaće” proizvodnje…
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Dobro zgleda, al sigurno bu i papreno koštal, glavno da nema niš čajna djelovi, kak piše nema, a aspuh je baš domaći 😊vidi se da je onak kak treba bit, čak je na raketi bolji🙂u biti je to Same?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Piše ti:Carraro. Nekad je bil LIMB, Farmtrac…kupe se komponente:motor, getriba i prednji most…ukratko LEGO.
 

benjamin3

Član
Tu od
29 Lip 2020
Poruka
69
Neslužbeno na netu piše da će cijena biti između 25 i 30 tisuća evrića. Znači prije 30, ako ne i više, a ne 25 😆
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,890
Piše ti:Carraro. Nekad je bil LIMB.
Zar nije taj LIMB proizvodila tvrtka iz SLO u bivšoj tvornici TORPEDO? Ako se ne varam on je trebao biti protutip.
Taj traktor je imao Carraro getribu i prednji most, a motor Perkins. Proizvodili su ih od 2004 do 2008. godine.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Neslužbeno na netu piše da će cijena biti između 25 i 30 tisuća evrića. Znači prije 30, ako ne i više, a ne 25 😆
+PDV, nemoj zaboraviti ;)

Zar nije taj LIMB proizvodila tvrtka iz SLO u bivšoj tvornici TORPEDO? Ako se ne varam on je trebao biti protutip.
Taj traktor je imao Carraro getribu i prednji most, a motor Perkins. Proizvodili su ih od 2004 do 2008. godine.
Da, prototip Limba je bil Torpedo 75A. Poslije su ga zamijenili Carraro+Perkins…
Ak nije uspjelo u Sloveniji…ne znam bude li u Srbiji.
Takvu getribu je koristil JD u seriji 5000…i nije se baš proslavil…
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Šaka u oku...ma niš ne fali...previše je...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
A kaj će sirotinji traktor od 90ks?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Samo nek ga skleplju od kvalitetnijih dijelova i nebu to loš traktor. Auspuh lako oklope u zaštitu i več bu ljepši.
Sviđa mi se kaj ima šasiju a ostalo bu vreme pokazalo kolko je izdržljivo.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Strašno kak vi razmišljate, neznate kak sirotinja živi i kak krpaju kraj sa karajem, meni bolje od fergića sigurno netreba, ali postoji neko kome treba a nemre si priuštit, zato bi bilo realno da se tak nekaj napravi za ljude kaj si budu mogli priuštit novi traktor, nebitno na ovaj ili bilo koji. Ali za vas sirotinja ne postoji. Isto kad sam rekel da pomažem kome mogu kad vidim da ljudi nemaju neku mogućnost, pa odma me razapeli kak sam bedast, vura traktora je tolko, i nema niš zabadavo. Pa to je strašno.
Ja sam se uvjeril puno put da ti bu pomogel onaj kaj ima 2 kravice, a onaj kaj ima 200 nebude.
 
Na vrh