• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mali traktor FIM

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,535
Da predstavi jedan mali traktor FIM Talijanski sa motorom Slanzi (ne znam točno koje je snage) samo da ima dva cilindra. Ako netko ima takav traktorčić ili zna nešto o njemu. Malo sam guglao i našao sam o motoru ali o traktoru u cijelini (FIM) ne. :icon_scratch:

52qxrwA.jpg


4JB1T9X.jpg


Pošto u nijednoj temi o malim traktorima nisam našao sličan primjerak, otvorio sam novu temu, ali ako moderatori smatraju da pripada u neku od postojećih tema neka premjeste.
 

surfer

Novi član
Tu od
28 Ruj 2018
Poruka
2
Re: Pomagajte!!

Puknula su dva zuba na ovom većem zupčaniku pa je vjerojatno sve skupa preskočilo i izbilo ležaj kroz blok...
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Po meni je odgovor jednostavan.Ovisi u kakvom je stanju ostatak traktora i dali se mogu nabaviti dijelovi i po kojoj cijeni.I na kraju jel isplativo.Tu računicu moraš napraviti sam
 

Najnoviji postovi

Na vrh