• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson t-25?

bahrija30

Novi član
Tu od
26 Svi 2014
Poruka
13
pitanje za znalce--,u knjižici vozila piše da je model t-25(ova naljepnica je stavljena od prijašnjeg vlasnika reda-radi)26kw motor,nigdi na netu nemogu naći taj model s tim motorom,1953godina je traktor mjenjač 4 brzine+rikverc,. traktor ide u 4etvrtoj 38km/h,-svaka je pomoć dobro došla-hvala unaprijed.


Capture.jpg
[/url][/IMG]

nakon pretrage neta,slika i svega ostaloga našel sam da je ovaj traktor isti ili sličan Fergusonu TEF 20,samo mi nejde v glavu po specifikacijama tef ima 20kw a ovaj moj 26kw motor tak piše u knjižici vozila

https://www.youtube.com/watch?v=m_DeGwCZnOw
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh