• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MF 698 problem

Mario1908

Novi član
Tu od
18 Stu 2021
Poruka
1
Pozdrav ljudi evo i meni se desio prvi problem na traktoru. Imam masseya fergusona 698 i traktor me dosad sluzio odlicno bez ijedne greške ali sada se desio problem. Neznam zasto i kako ali prednja vuca je prestala sa radom i kardan mi proklizuje pod opterecenjem. Znaci traktor i dalje radi mirno nista ne lupa i slicno. Hidraulika dize normalno pod opterećenjem i spusta normalno. Zna li netko do cega bi moglo biti. Cuo sam da imaju nekakve lamele od kardana.
Svaki savjet i prijedlog je dobrodošao, hvala unaprijed.
 

Tomot3

Član
Tu od
29 Srp 2018
Poruka
51
Da on ima hidrauličku sklopku sa lamelama za uključenje kardana i lamelekad se poderu kardan staje, ali ta sklopka ima i kočnicu koja ako ne koči kardan se vrti nonstop...
 

Najnoviji postovi

Na vrh