• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MF koji model ??

nenad667

Novi član
Tu od
25 Svi 2011
Poruka
11
Imam ovaj traktorcic ali nemam pojma koji je model ?? Htio bi ugraditi duplo kvacilo ali kako ne znam koji je model , ne mogu traziti dijelove koji bi odgovarali. Evo par slika
uploadfromtaptalk1427558399393.jpg uploadfromtaptalk1427558649384.jpg uploadfromtaptalk1427558698038.jpg uploadfromtaptalk1427558782939.jpg
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Stari "englezer", moja velika želja. 28 ks. U to ugrađivati duplo kvačilo ima smisla kao i ugradnja prednje vuče. Samo možeš očekivati kvarove od zamora materijala. A taj traktor vrijedi od 5 do 7 tisuća kuna, dodaj još malo i kupi 533, malog Ursusa ili Vladimirca s duplim kvačilom barem 30 godina mlađeg.
 

nenad667

Novi član
Tu od
25 Svi 2011
Poruka
11
A gle kuna nema za drugi kupiti a kome ovoga prodati ??
Meni godisnje treba da napravim cca1200 kockastih bala i tu sav njegov rad prestaje i ide na spavanje zimskog sna, cak ih ni ne prevozim s njim vec imam neki kamioncic pa mi je tako lakse. Oranje,frezanje,tanjuranje i ostale poslove ne mislim raditi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh