• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MIO standard F-400

ZStruja

Novi član
Tu od
19 Stu 2022
Poruka
7
Da, nisu dobro zavarili.. skratili su ga barem za 5mm.
Moram negdje naći drugo kučište..
Hvala puno na pomoći...

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
4,698
Probaj (kako sam ti sugerirao), skratiti lanac. Ali ne da odmah eliminiraš jedan članak, nego izvadiš spojnicu i zategneš lanac (kad je u svom položaju na oba lančanika) tako da ti se dva članka preklapaju i onda ćeš vidjeti kako stoji lanac.
To možeš probati i ništa te ne košta. Pod uvjetom da su kućišta na varovima ravna, da ne bi bilo poslije (nismo znali), tj. da se može zabrtviti.

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
4,698
Dvije su dvije! Ako jednu proguta motor....... :hahah:
Ma baš zbog toga sam stavio dvi, i to gore ovu (zelenu PVC) i ispod nje ovu spužvastu. Pošto j e spužvasta podložna raspadanju, ova zelena će je zadržati.:geek:

Konačno je i ovaj zgotovljen. Netko je već prije mene zablokirao ovaj središnji dovod goriva, tako da sam to ostavio i montirao špinu sa jednim ulazom. A i bolje je tako jer ovaj središnji dovod goriva ide iz sredine (dna ) rezervara i to bez (unutrašnjeg filtra), dok ovaj drugi izlaz ima unutra filter. Taj blokirani dovod goriva može samo poslužiti za rerervu goriva i pokupljanja nečistoća iz rezervara. Dodatno sam još ugradio vanjski filter , tako da sad ima tri mogućnosti sprečavanja dolazak nečistoće u karburator, filter u rezervaru, sifon na špini i dodatni filter na crijevu.
IMG_20221124_130755[1].jpg IMG_20221124_130812[1].jpg
Ovaj je uspio skupiti podosta prašine dok je bilo ulja je imao ulja!o_O
IMG_20221124_131051[1].jpg

Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh