• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MIO STANDARD F42

gogo2112

Novi član
Tu od
12 Velj 2021
Poruka
10
Pozdrav svima ! Nabavio sam mio standard f42 imam nekih 500 kvadrata vrta i nešto nasada bobičastog voća.Zanima me s obzirom da je to stari stroj sa kojih serija mi odgovaraju priključci i dijelovi.Zvao sam u euro-metal koji su sljedbenik mio standard ali ne znaju ni oni.Vidim da ovdje ima znalaca koji bi mogli pomoć.Ima 3 brzine naprijed i rikverc.Najviše me zanima nabava vučne freze.
 

Prilozi

  • $_57 (2).jpg
    $_57 (2).jpg
    59.7 KB · Pregleda: 27

zagorje

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2011
Poruka
357
Paše večina priključaka od serije 6xx , jedino nisam siguran za kose i vućene freze jer imaš jednostruke remenice na pogonu i mjenjaču jel tako .
 

gogo2112

Novi član
Tu od
12 Velj 2021
Poruka
10
Na izlazu iz motora mi je trostruka remenica,jer je bila kopčana freza za snijeg,a imam još jednu malu remenicu sa desne strane kad gledas od ručki prema naprijed
 

zagorje

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2011
Poruka
357
Sa desne strane na getribi gledajuč iz pravca ručki dolazi remenica za pogon ( kose , vućene freze , vadilice itd) , ali problem je u jednostrukoj remenici na drugoj strani getribe , mislim da je prebrza za ove priključke koje sam nabrojio . Ako nije problem ajde uslikaj remenice , i koja je to dimenzija guma na kotačima ako je to slika tvoje honde .
 

gogo2112

Novi član
Tu od
12 Velj 2021
Poruka
10
Gume su mislim 12 ili 4 -12 tako nešto ali imam i neke manje bez utega na njima,ne.mogu slikat to mi je kod starog u kući možda krajem tjedna.

Gume su mislim 12 ili 4 -12 tako nešto ali imam i neke manje bez utega na njima,ne.mogu slikat to mi je kod starog u kući možda krajem tjedna.Ov

evo par slika ali su slikane starom motorolom
 

Prilozi

  • moto.jpg.jpg
    moto.jpg.jpg
    21.5 KB · Pregleda: 23
  • moto.jpg 2.jpg
    moto.jpg 2.jpg
    23 KB · Pregleda: 20
  • moto.jpg3.jpg
    moto.jpg3.jpg
    24.1 KB · Pregleda: 21

vapaka

Novi član
Tu od
2 Ožu 2022
Poruka
26
Poštovanje forumaši :)

Posedujem motokultivator MIO Standard F-42, međutim na njemu je pre desetak gotina stavljen benzinski acme motor od 8ks. Danas reših da odradim zamenu ulja komplet, motokultivator nije duže korišćen a ove sezone će mi nešto trebati, pa rekoh da odradim zamenu ulja u motoru i menjaču.

U motoru sam stavio 0,6 litara Nisotecovo ulje 10w40, ja to ulje koristim u mom automobili, tako da mi je ostalo viška i taman se uklopilo za motokultivator.
Međutim ne mogu da pronađem nigde koje se ulje koristi u menjaču, imam original uputstvo za upotrebu motokultivatora, međutim tu samo piše da ide 2,1 litar ulja u menjaču ali ne piše i koje. Da li može pomoć, jako bi mi značilo? Negde pročitah da ljudi stavljaju isto ulje i u menjaču i u motoru, ali ajde da to ovde bar za sigurno potvrdim.

Unapred zahvalan na odgovorima, bitno mi je ovo da rešim, kasnije ću možda pitati još par stvari jer sam baš lajk što se motokultivatora tiče, ali otom potom, prvo da ovo sa uljem rešim.

Još jednom hvala za unapred date odgovore i pomoći, kao i veliki pozdrav svima, uzgred ovo mi je prvi post na forumu! Živi bili!
 

vapaka

Novi član
Tu od
2 Ožu 2022
Poruka
26
Još jedno pitanje ako nije problem, izvinjavam se na duplom postu, no pišem ovako zbog preglednosti.

Naime, kao što rekoh, nisam baš veliki poznavalac motokultivatora, to što sam naučio od dede neke osnovne stvari i to je to.

Elem, imam pitanje, ne znam koje šrafove i osigurače staviti ovde na točkovima (priložiću slike).

Stavim neki najobičniji šraf, međutim prođem 2km, on se iskrivi, matica se odvija, ispašće mi točak. Stari šraf sam bacio jer je bukvalno sve istruleo koliko je star bio. Unapred se zahvaljujem na pomoći još jednom ❤
 

Prilozi

  • 20220302_123540.jpg
    20220302_123540.jpg
    36.8 KB · Pregleda: 10
  • 20220302_123532.jpg
    20220302_123532.jpg
    46.8 KB · Pregleda: 10
  • 20220302_141717.jpg
    20220302_141717.jpg
    38 KB · Pregleda: 10

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,701
Probaj staviti šaraf veče tvrdoče, a da ti se matica ne odvija moraš staviti jošn jednu kontramaticu i stegnuti sa dva ključa jednu i drugu maticu i onda se neće odvrtati.
A za ulje u mjenjaču bi trebalo ići ja mislim motorno ulje, u hondu 620 ide motornu pa mislim da bi trebalo i u ovu.
 

vapaka

Novi član
Tu od
2 Ožu 2022
Poruka
26
Poštovanje druže, dakle mogu da sipam Nisotec 10w40 kao i u motor što sam sipao?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,701
Pa nisam siguran sto posto, na F 42 je malo drugačiji mjenjač . Ali ako u uputi nepiše koje ,mislim da sa motornim nemožeš pogriješiti, tu nisu neke velike sile u pitanju i motorno zadovoljava.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,494
Na osovinama ne dolaze nikakvi vijci nego bolcni i to debljine 9 mm. Rupe su 10 mm, e sad pošto se pogube original bolcni (stavljaju se vijci i to 8 mm), a to nije dobro (brz obzira koje tvrdoće bili. Zašto ? Zato jer (koliko god da se stegnu) uvijek ima lufta i onda trzajima se pojedaju i pucaju. Ako ne nađeš nešto debljine 9 mm (bez navoja) jer navoj još više zajeda osovinu. Najbolje je da ako stavljaš vijke onda 10 mm i to da provjeriš da ti sigurno idu kroz rupe na osovini iz mjenjača. Potom ako se uspiju poklopiti rupe osovine mjenjača - osovine kotača. Uzeti vijak M10 , ali da je bez navoja u dužini koja ide skroz, tako da navoj dođe van osovine kotača i tek onda podloška i matica s plastikom.

Ulje u motor i mjenjač se 30 ili bilo koje 15W40 (super 3).
 

vapaka

Novi član
Tu od
2 Ožu 2022
Poruka
26
Poštovanje momak,

Ja sipah 10w40 u motor, ostalo od auta, ali nije nikakav problem da stavim takođe Nisotec 15w40, mislim da imam u garaži 4 litara neotpakovano.

Ovo za vijak moram do grada ovih dana, hvala svakako na vremenu da iskucaš sve. Puno pozdrava šaljem!

@brgud Jel nije problem da mi ostavis ovde link tog ulja, ili da mi pustiš u privatnoj poruci, gde god pokušam da tražim na netu, nalazim 15w40 super3, ali za dizel motore, a ja vozim na čist benzi. Unapred se zahvaljujen.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,808
Nemaš brige, ništ mu nebu ni od tog ulja za benzince. Ja sam u svojeg natočil INA delta 5 jer sam tog imal i ide godinama.
Sad kad si malo razmišljam nebi ga bilo loše prije sezone i zamjeniti.... budem kad bum i u motoru mjenjal-

Kaj se osigurača tiče, ja sam one orginalne pobacal, probušil rupe na 10 mm i stavljam vijke M10 8.8 kvalitete i nemam problema.
 

vapaka

Novi član
Tu od
2 Ožu 2022
Poruka
26
Zdravo muha, e hvala i tebi druže na vremenu da iskucaš ovo.

Videću to još za ulje, moram lepo da istražim, sve mi izlaze ulja za dizel motore..

Elem, ovo za vijak, iskreno ne smem da se igram sa tim, pa evo priložiću dve slike sa googlea, čisto da mi kažete jel to taj bocni i jel to tako treba da izgleda?

Samo da rešim ovo sa motokultivatorom i zovem pivo 🍻🍺
 

Prilozi

  • Screenshot_20220303-105007_Chrome.jpg
    Screenshot_20220303-105007_Chrome.jpg
    27.6 KB · Pregleda: 9
  • Screenshot_20220303-105000_Chrome.jpg
    Screenshot_20220303-105000_Chrome.jpg
    19 KB · Pregleda: 10

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,808
Nemaš brige oko ulja, da mu i jestivo natočiš bolje bu mazalo nego nikakvo ;)
Motorno kakvo imaš i samo gas.

Ako se samo voziš onda ti ovakvi bolcniči mogu poslužiti, ali ako na mjesto kotača stavljaš motike onda bi mogli nastupiti problemi jer to bu zemlja otkopčala pa buš ih zafrezal i izgubil novce koje si dal za njih.
Vijak i matica su iz raja izašli za to. I to kontra matice.
Samo ih nemoj do kraja zašarafiti jer je problem poslje frezanja odšarafiti jer se u navoj nabije zemlje.
 

vapaka

Novi član
Tu od
2 Ožu 2022
Poruka
26
I to što kažeš, bolje ikakvo nego nikakvo 😀
Ništa, stavljam u motor i menjac ili 10w40 ili 15w40, samo da dođem s posla pa da vidim koje je jeftinije. Mislio sam da imam u garaži ono cvrc, poklonio nekom letos.

A inače taj motokultivator koristim samo za vozikanje, odnosno imam prikolicu pa kad mi treba recimo pesak, cement, ja natovarim, doteram i tako, imam malu imt 506 za friziranje, ova mi samo služi za transport. Hvala puno prijatelju svakako :) živ mi bio!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,808
Ovo ti je orginal štift, ali ko što rekoh. Probuši na 10 i stavi vijke i to bu beba.
Naročito zato kaj nemaš potrebe za izmjenom alata na mjesto kotača.

 

vapaka

Novi član
Tu od
2 Ožu 2022
Poruka
26
Ali ne znam da l' oni rade dostavu za Srbiju :S

Videću svakako, lakše mi je da ubacim taj bocni pošto vidim da nije skup i to je to,ali ako baš ne budem mogao da nađem, uradiću kako si mi preporučio :)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,808
Ako baš mora biti bolcn i ako ti je tak lakše daj tokaru (strugaru) da ti od nekog kvalitetnog vijka 10mm otokari i izbuši rupu za osigurač i to bu isto dobro, a slično orginalu ;)
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,494
Ne treba ništa bušiti, rupe na osovini nastavnoj su 10 mm a isto tako rupe na glavčini su također 10 mm (kad su glavčine bile nove), sad su te rupe veće jer su razlohane. Uzmeš jedan vijak M10 (da je bez navoja ) min 47 mm, ali je mala vjerojatnost da ćeš naći baš takav. Zato uzmi da je bez navoja više od 47 mm, onda nareži navoj do 47 mm. Šesterokut glavčine je 45 mm + 2 mm podloška = 47 mm _ matica s plastikom.
To je što se tiče osiguranja osovina nastavna - glavčina kotača.

IMG_20220303_144605[1].jpg IMG_20220303_144753[1].jpg
Dok kod poluosovina (izlazna iz mjenjača) je situacija malo drugačija. Rupa je 9,5 mm i koja se ne da baš bušiti, pogotovo na mtk. Tu za prvu ruku isto možeš staviti vijak M8, ili bolcn 9 mm (koji je original). Najbolje je rješenje, uzeti jedan vijak M10 , da je bez navoja min 37 - 40 mm, istokaroti ga na 9,5 mm, izbušiti rupu za osigurač na 36,5 mm od glave vijka, ako je debljina osigurača 3 mm.
Šesterokutna osovina nastavna je 35 mm.
 

Najnoviji postovi

Na vrh