• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator LABINPROGRES

nebica933

Član
Tu od
8 Svi 2011
Poruka
33
Imao sam za Labina SS LDA450 komplet rad. priručnik, katalog rez. delova a isto i za njegovu org. frezu, međutim Hard je sve sahranio a oni linkovi za pomoć u teh,dokumentaciji mi ne reaguju, pa Vas molim ako neko ima ta dokumenta da postavi za preuzimanje.
Još bi mi trebala pomoć oko filtera ulja za taj motor, naime nabavio sam nosač od TV i on odgovara u potpunosti ali sam filter nemogu nikako naći da paše, jel treba neki adapter između tela i filtera, tj na ovaj navoj ili se moram potruditi više oko samog filtera da nađem
IMG_20190125_193450901.jpg

Unapred zahvalan
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Ako je nosač od TV-a onda bi logički i filter od njega trebal pasati.
Kak god, pravac dučan auto dijelova i nekaj se mora najti da paše, ako baš i nemaju morali bi znati izmjeriti korak navoja i promjer brtve.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,579
Vjerojatno je standardni filter (od Zastave) s 3/4" navojem.
 

nebica933

Član
Tu od
8 Svi 2011
Poruka
33
Ma nije 3/4 manji je dosta,14mm, sada već sumnjam dali mi je to uopšte od TV ili ko zna od čega je,svakako naleže na mesto za telo filtera

IMG_20190127_041836361.jpg


Ima li ko one upute?
 

nebica933

Član
Tu od
8 Svi 2011
Poruka
33
Hvala, upravo sam to i pitao za adapter ili redukciju treba li ili ne.Valjda ću naći odgovarajuću :drink:
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ako ne ide milom onda silom, uzmi od vodoinstalacija ili pravac tokar.

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk
 

ZELJAC DMP

Član
Tu od
2 Lip 2013
Poruka
119
Nabavio sam okretni plug od IMT-a i htio bih ga koristit na SS-u. Zanima me da li je netko složio takvu kombinaciju, ako je kako (slika) i na što treba paziti.
 

zvrk

Novi član
Tu od
22 Sij 2019
Poruka
8
Lijep pozdrav svima, novi sam na forumu. Nabavio sam besprijekoran primjerak Mondiala, sa ACME-A349 benz.motorom, i tipkom motorstop na lijevoj ručki. Dakle, to je verzija sa početka dvijetisućitih. S obzirom da ima male kotače 4.00-8", zanima me na koji tlak mu treba napumpati te gume? Hvala.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,579
0,8...1 bar bu dosta.
Nadam se da si zadovoljan izborom.
I dobro došel :)
 

zvrk

Novi član
Tu od
22 Sij 2019
Poruka
8
Hvala na brzom odgovoru. Nisam nigdar oral niti frezal, ali čitajući mjesecima mišljenja i savjete po forumima(pa i Vaše), ovo bi trebal biti jako dobar strojček. Upravo stoga sam ga i kupil. Ledina je preorana (fala susjedu), sad izgleda kao da sam pustil tenk sa plugom da ju preore ;) Vjerojatno će za prvi put valjati ju traktorom i prefrezati, a za sve nakon toga očekujem Mondiala da se isprsi ;) L.p.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,973
Ovisno koliko je lijepo "složena",ako bude dobrog mraza poravna se ona sama
I dobro nam došao
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,535
Pozdrav i dobrodošao #zvrkotrk, meni taj mtk nije poznat ali mi se čini da je dobar i relativno mlad. A i bilo bi dobro se se malo predstaviš i napišeš nekoliko rečenica u temi "Predstavite se".✍
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zvrk

Novi član
Tu od
22 Sij 2019
Poruka
8
Po svoj prilici to bi trebal biti isti motor koji je dosta ranije prvo radio Intermotor IM-350. Samo Intermotor je potom skroz "utopljen" u Lombardini, isto kao što je danas Lombardini poprilično "utopljen" u novog vlasnika, Kohlera. Tak je i ovaj motor rađen puno kasnije od izvornog IM-350, i rađen je u drugoj tvornici (ACME).
 

Najnoviji postovi

Na vrh