• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator LABINPROGRES

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,642
Pročitaj temu o Muti, ne da mi se ponavljati.
Za male MTK je (meni) prikladniji benzinac, za veće i teže dizel.
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
897
Treba naci dobrog benzinca... Dizel je raetni motor i za odrzavanje ..po meni
 

Branko71

Novi član
Tu od
1 Tra 2020
Poruka
5
to ti se raspravljalo u ovoj temi ako se ne varam...
ja sam berrtolinija pitao za to..
ugl jako skupo i zaje**no...
trebas anlaser, radit zube na zamasnjaku, cjelo kuciste tvog motora nije za ugradnju anlasera.
Jedino da ga spojis remenim prenosom direkt na remenicu na koju omatas strik.
Samo neznam kolko je to pametno.
na sreću ja sam kupio goldonija sa već tvornički ugrađenim paljenjem na kljuć i svijetlima.....fora u svemu je između ostaloga što od akumulatora zbog malih dimenzija stane akumulator od 33 ah (tvorničke preporuke) a košta najjeftiniji 700 kn...
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,985
Treba samo povećati kutiju i stane 45 ah koji koštaju već od 350 kn već solidne kvalitete
Moj goldoni je 18 ks i tvornička preporuka je 75 ah,a imao je usku kutiju i isto bi bilo trebalo iskeširati suho zlato za akumulator koji stane u tu kutiju,pa smo lijepo kutiju preradili,stavili unutra akumulator od 55 ah(kupio od prijetelja aku 6 mj star za 200 kn)jer mu je auto crko i dao ga na otpad,i već 4 god pali ko singerica
 

insomniacro

Aktivni član
Tu od
3 Velj 2015
Poruka
135
na sreću ja sam kupio goldonija sa već tvornički ugrađenim paljenjem na kljuć i svijetlima.....fora u svemu je između ostaloga što od akumulatora zbog malih dimenzija stane akumulator od 33 ah (tvorničke preporuke) a košta najjeftiniji 700 kn...
Ja imam original elektro start na goldoniju i u kutiju staje akumulator za azijska vozila od 36ah.
Prošle godine sam uzeo novi u tokića, izašao me oko 330kn (s popustom 20%)
 

Branko71

Novi član
Tu od
1 Tra 2020
Poruka
5
Ja imam original elektro start na goldoniju i u kutiju staje akumulator za azijska vozila od 36ah.
Prošle godine sam uzeo novi u tokića, izašao me oko 330kn (s popustom 20%)
Reci mi molim te ako možeš dimenzije tvoga akumulatora jer cijena od 700 kn mi je malo nerealna.. Cijena za tvoj mi se čini na mjestu
 

Branko71

Novi član
Tu od
1 Tra 2020
Poruka
5
Mislim da su preslabi za startat 14 ks... A i mislio sam pratiti tvorničke vrijednosti
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,642
U osnovi su isti, a razlika je u generaciji.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,642
Nova familija oznaka, možda i drugačija dizani kup predubrizgavanja radi ekologije...ne znam detalje.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Sad baš malo prije gledam suseda kupil je prije par godina novoga 14 konja sa frezom, i on hoda od doma za frezom svaki dan nekam na ledine delati, i to ima par kilometri da tak hoda za frezom, i onda još mora delti, pa si misim ej živote jesi težak, za kaj se mi moramo mučiti.
 

insomniacro

Aktivni član
Tu od
3 Velj 2015
Poruka
135
Pa šta ne nabavi vozicak i sidi ka covik a da se napraviti za male novce.

Evo mog - mini prikolica, sve skupa izaslo ispod 1000kn, mala je ali zlata vrdi!
to su dvi pune bacve nabivenog dropa od grožđa u svakoj ima cca 60kg
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh