• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator LABINPROGRES

Toma49ka

Član
Tu od
28 Ožu 2020
Poruka
81
Preporucio bih Vam 14 ks. Posjedujem ga pa znam. Cupam krumpir vec godinama i odlican je. Prikolica je odlicna, kad se vozi stvarno je stabilna i brza, u blatu ne zapinje. Za sumu bi vam bio ok, ako nisu velike uzbrdice, da se ne prevrnete
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,943
Vjerojatno ima i za manje,ali koliko ja znam u 99% slučajeva kardansku prikolicu imaju samo ss 14 ks
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
Istu prikolicu, uz odgovarajući prihvat, može pogoni ti i Muta Maestral.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
Može i ona, ali nema diferencijal. I prikolica ne paše od SS-a
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
Adria može ali mondial ne može, slago je neko sa foruma bio pogonsku za mondiala ali nije bila uparena nego je koristio za po cesti radi brzine mislim da je imala i svoj mjenjac...nisam siguran
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
Pa ss nije puno skuplji od mondiala barem ovo sta pratim po oglasima za 15-20tkn nadem ss sa pogonskom, frezom plugovima neki imaju i kosilice.
 

Eniz826

Član
Tu od
6 Ožu 2018
Poruka
54
Pozdrav svima pisao sam u grupi za bertolinija motokultivator ali evo i ovdje da postavim
Imam bertolinija 314/7 ruggerini motor, imao sam problema prilikom paljenja da je pucao iz auspuha
Zamijenio sam auspuh i opet isto rekao mi je majstor da provjerim diznu jer ako baca puno nafte da ce klip da proprzi
Odnio je na test i dizna ne valja, stavio drugu sada ne puca ali od kako sam je stavio baca plav dim i izgubio je u snazi 50%
Da li je moguce da je stara dizna ostetila klip i karike
 

Toma49ka

Član
Tu od
28 Ožu 2020
Poruka
81
Probajte izmjerit kompresiju. Ako Vam nema tko, taj se uredaj nade za ok novce.Lakse to nego raskopavat masinu. Nade se djelova
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
Provjeri pumpu, ako je dizna rađena može i to bit, kako radi? Kako pali, ako su ventili moglo bi se vidi na usisu
 

Eniz826

Član
Tu od
6 Ožu 2018
Poruka
54
Pali sto bi se reklo na pola kljuca, ulja od zamjene do zamjene nikad ne potroši, dizao mjera ulja dok radi ne baci kap ulja
E sad dok sam probao staviti drugi auspuh danas vidio sam malo ulja na izduvnoj grani sto prije nije nikad bilo jer sam prije promjene dizne mijenjao auspuh

Sutra cu probati da ga provozam do livade pa cu vidjeti sta ce biti ali po ovom danas sigurno mu fali snage u odnosu na prijasnju diznu koja je bila losa
 

Eniz826

Član
Tu od
6 Ožu 2018
Poruka
54
Probao ga danas cim krene brdo ide plav dim kad dam gas treba mu vremena dok primi gas sto prije toga nikad nije bilo nije nikad dima bacio osim kad ga tek upalim
Osjetim i na snazi da je slabija
 

Najnoviji postovi

Na vrh