• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Motor i reduktor za plastenike / UV lampa za rast biljaka

danijel030

Član
Tu od
17 Sij 2011
Poruka
41
Prodajem motore za podizanje bokova na plasteniku 24V / 100W - do 120 metara.
Cijena 900 kn

2ufr4es.jpg


Ručni reduktor 4/1 za podizanje bokova do 100 met, stane u svakoj poziciji pa nemorate brinuti da vas ručka opali po ruci
Cijena : 280 kn

1zx08rl.jpg


Uv lampa za bolji rast biljaka - 220V / 90W
Cijena 750kn

34quwco.jpg


I još dosta plasteničke opreme..
Sve info na PP.
 

danijel030

Član
Tu od
17 Sij 2011
Poruka
41
Montira se vodovodna cijev 3/4ˇ u zemlju ispred boka i napravi se nosač da se pričvrsti gornji dio cijevi za plastenik, reduktor klizi po toj cijevi.

2nby80n.jpg


Redukcija je 1/4 i ide dosta lagano, a reduktor ima automatsku kočnicu pa nema straha da ti pobjegne ručka, namotaš dokle hočeš, pustiš i to je to..
Imam dva kom i zaboravih napomenuti da je sve novo/nekorišteno.
 
Posljednje uređivanje:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
nisi me razuio , kad dižeš ima autoacku kočnicu , a kad spuštaš?
da li se samo vrti s nekim laganim otporo pa samo pustiš ručku u položaju koji ti odgovara ili ili treba rukom otkočiti pa i rukom zakočiti kad želiš da stane ?
 

danijel030

Član
Tu od
17 Sij 2011
Poruka
41
Montira se vodovodna cijev 3/4ˇ u zemlju ispred boka i napravi se nosač da se pričvrsti gornji dio cijevi za plastenik, reduktor klizi po toj cijevi.

2nby80n.jpg


Redukcija je 1/4 i ide dosta lagano, a reduktor ima automatsku kočnicu pa nema straha da ti pobjegne ručka, namotaš dokle hočeš, pustiš i to je to..
Imam dva kom i zaboravih napomenuti da je sve novo/nekorišteno.

Greška.. nije cijev 3/4" nego je 1/2".. :s:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ma svejedno ..ja bi tak neštoo koristio za sasvim nešto drugo , nisam znao da postoji takvo skoro gotovo rješenje , hvala
 

danijel030

Član
Tu od
17 Sij 2011
Poruka
41
Ok! On ne koči po ovoj cijevi po kojoj vozi, cijev služi samo kao vodilica... nisam siguran koji je sistem unutra ali ručka se vrti lagano ali onu osovinu na koju ide cijev za namatanje direktno nemožeš okrenut ni milimetra tako da stane bez ikakvog propadanja, ima ih i bez redukcije za namatanje čela na plasteniku, sistem je isti ali prjenos je direktan 1/1.
 

Najnoviji postovi

Na vrh