• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motorka lanac se vrti u leru

vavilen

Novi član
Tu od
7 Kol 2021
Poruka
3
Imam motorku Partner 370, otvorio sam poklopac mehanizma koji vrti lanac da namjestim lanac. Poslije kad sam zaklopio, čim ju upalim lanac se cijelo vrijeme vrti. Koji dio je "otišao"? Jel se to da popraviti kod kuće?
Mislim, ne smeta mi ali ipak je sigurnije kad miruje u leru.
hvala
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,068
Kad se motorka malo zagrije lanac se mora prestati vrtjeti. Malo si podesi ler gas. Pogledaj koji je to šaraf. Ne diraj šarafe L i H.
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,584
probaj aktivirati kočnicu lanca dok je u leru, ako se pila ugasi ili ju guši vjerojatno je pukla opruga na kvačilu, ako ne onda je probaj ovo što je @lijeskakc napisao
 

Najnoviji postovi

Na vrh