• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️
  • Molim članove da na ovoj dole temi komuniciraju o pomoći postradalima od potresa na Banovini.
    Naglasak je na pomoći selskim gospodarstvima, jer njih se obično zaboravi u ovakvim tragedijama.
    LINK NA TEMU

Motorna pila McCulloh

gorjanac

Član
Tu od
17 Velj 2008
Poruka
73
Imam motornu pilu McCulloh koja ne može paliti. Majstor mi je rakao da je neispravna elektronika i da se ne
može naći dijelova nigdje za tu motorku.
Ako netko zna gdje se može naći dijelova za tu motorku molio bi da napiše na forumu.

M

maksica6

Guest
Mogu slike od pile cni mi se da imam dvije kod kuce za dijelove.

Posljednje uređivanje od moderatora:
B

brundalo

Guest
Prijatelju nekoc davno i ja sam imao tako nesto. to ti je kanadski black & decker. Sranje :scratch
Uzmi ti lipo stilovku 026 stara oznaka ili 260 nova to ti je najmanja profi pila. Ja je imam 10 godina radi ko curica bez kvara. A ispilala vagone makije i drva. Ali pazi ne stavljaj bosch svicice na nju. ovo u nas su neke brazilske , ne valjaju nista. Uzmi NGK japanske i prst u uho. Pozdrav :D

Najnoviji postovi

Na vrh